جدایی آندو از ام صلال سیاسی نبود/ اولویت عقد قرارداد با تیم خارجی


سرژیک تیموریان در گفتگو با خبرنگار مهر پیرامون شرایط آندرانیک تیموریان گفت: جدایی آندو از ام صلال خیلی سریع اتفاق افتاد و خدا را شکر آندو راحت از این تیم جدا شد.

وی در ادامه گفت: خود من هم حتی با خبر نبودم و تازه با آندو تماس گرفتم و جزئیات را پرسیدم، به هر حال رابطه مربی تیم با او خیلی خوب نبود تنها این سوال باقی می ماند که چرا اگر خوب نبود آندرانیک را ۹۰ دقیقه تمام در بازی ها بازی می داد.

مدیر برنامه‌های تیموریان در ادامه پیرامون گزینه‌های مذاکره برای آینده گفت: آندو دو پیشنهاد از قطر دارد که در حال مذاکره با آنهاست، یک پیشنهاد دیگر هم دارد که آن هم باید بررسی شود. فعلا هم تا پایان مذاکرات و برای اینکه به مشکل برخورد نکنیم اسم آنها را نمی توانیم اعلام کنیم. اولویت برای آندو فعلا عقد قرارداد با تیم‌های خارجی است.

وی در ادامه در مورد اینکه این جدایی به مسائل سیاسی ارتباط داشت یا نه گفت: خیر این ماجرا اصلا سیاسی نبود.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال