پدربزرگ سنگدل نوه ‌2 ماهه‌اش را سلاخی کرد


در یک حادثه وحشتناک، نوزادی 2 ماهه با ضربات چاقو کشته در حومه جنوب بریزبن پیدا شد.

به گزارش خبرنگار حوزه حوادثگروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان،پدربزرگ سنگدل نوه‌اش را با ضربات چاقو به قتل رساند و دختر و همسرش را به شدت مجروح کرد.

همسایگان پس از شنیدن صدای داد و فریادی که از داخل خانه می‌آمد با پلیس تماس گرفتند. پلیس سریع کودک را به بیمارستان انتقال داد، اما نوزاد بینوا نتوانست جان سالم به در برد.

گفته می‌شود مادر قرار بود برای رفتن سر کار نوزادش را به پدر و مادرش بسپارد تا او با خیال راخت به کارش برسد.

پدربزرگ بی‌رحم از سر تا پا غرق در خون بود و داشت از خانه خارج می‌شد که پلیس او را دستگیر کرد.

پس از دستگیری، پلیس متوجه می‌شود این خون تنها به همسر، دختر و نوه‌اش تعلق ندارد و پس از بررسی پلیس مشخص می‌شود که این پدربزرگ سنگدل دچار جراحات شدیدی شده که به تشخیص پلیس این جراحات را خودش به بدنش وارد کرده‌بود.

در این حادثه نوازاد کشته شد و مادر و مادر بزرگ نوزاد نیز در آی‌سی‌یو  بستری می‌شوند. پلیس منتظر است تا مادر بزرگ شرایطش بهتر شود تا بتواند اضهاراتش را در دادگاه و به پلیس بیان کند.

 پدر نوزاد هم در زمان حادثه سر کار بوده و پس از بازگشت، از وقتی که پلیس از نحوه کشته شدن فرزندش می‌گوید، پدر بیچاره دچار بحران روحی شده‌است.

این موضوع به این دلیل اتفاق افتاد که دختر برای دیدن پدر و مادر به دیدن‌شان رفته بود که گویا دختر با پدر و مادرش بحث می‌کند و همین موضوع باعث ایجاد اختلافاتی و دعوا می‌شود.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران جوان می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال