تعرض پزشک طب سنتی به بیماران به بهانه درمان


پزشک چینی در حال مداوای بیمارش به او تعرض کرد.
پزشک 53 ساله چینی در حال مداوای بیمارانش با طب سنتی، آن ها را آزار می داد و حتی یک بار به یکی از بیمارانش که در شرایط آسیب پذیری بود تعرض کرد.
او در دو بیمارستانی که در لندن مشغول به کار بود، به این اعمال قبیح دست زد و در نتیجه این اقدامات 7 سال زندانی شد. به گزارش دیلی نیوز، «لئو» این پزشک خیانت کار به جرم دو فقره آزار و اذیت و دو فقره تعرض محاکمه شد. یکی از قربانیان خانمی 40 ساله بود که فوریه سال گذشته به بیمارستان مراجعه کرد و چون پزشک معالجش در بیمارستان حضور نداشت او را به این پزشک خاطی معرفی کردند.
این پزشک هنگام اعمال طب سوزنی و ماساژ بر روی بیمار نیت شوم خود را عملی کرد. بیمار هم مستقیم به اداره پلیس مراجعه و از او شکایت کرد. پلیس، «لئو» را دستگیر و بازداشت کرد اما او منکر جرمش شد و به قید وثیقه و برای تحقیقات بیشتر آزاد شد.
اما در ماه مارس دو بیمار خانم دیگر به پلیس مراجعه کردند. یکی از آن ها گفت که پزشک، هنگام معالجه با موبایلش از وی عکس گرفته، اما پلیس نتوانست عکس گرفته شده را پیدا کند.
این پزشک هوس ران رابطه و اعتماد بین پزشک و بیمار را زیر پا گذاشت و باعث شد اعتماد بیماران از پزشکان سلب شود. پلیس از مردم خواست اگر آن ها فردی را دیدند که از موقعیتش سوء استفاده می کند حتما او را به پلیس معرفی کنند تا از ادامه این مشکلات جلوگیری به عمل آورند.

تعرض پزشک طب سنتی به بیماران به بهانه درمان

[ منبع این خبر سایت نمناک می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات