http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

جزئیات پرونده تجاوز به پسر نوجوان در قهوه خانه

جزئیات پرونده تجاوز به پسر نوجوان در قهوه خانه

نقشه سیاه صاحب یک قهوه خانه با خودکشی پسر نوجوانی فاش شد. این پسر ١٦ساله که جان سالم به در برده است، ادعا می کند صاحب کارش با تهیه فیلم سیاه او را تحت آزار و اذیت های خود قرار می داد.

٢١ مردادماه بود که نوجوان ١٦ساله ای در دادسرای امور جنایی تهران به طرح شکایت پرداخت. او به همراه پدرش پیش روی بازپرس سیفی از شعبه چهارم دادسرا رفت و گفت: یک سالی است که در یک قهوه خانه حوالی شرق تهران کار می کنم، صاحب قهوه خانه سجاد نام دارد. از آنجایی که سابقه شرارت و زندان دارد، همه از او حساب می برند. از ٦ماه پیش بود که سجاد با چاقو تهدیدم کرد و می گفت اگر فریاد بزنم مرا می کشد. سجاد مرا به اتاقکی در قهوه خانه برد و با زور مرا مورد آزار و اذیت قرار داد.

سجاد در این مدت چندین بار با تهدید چاقو مرا تسلیم نیت شوم خود کرد و حتی با موبایلش از من فیلم و تصاویر سیاه تهیه کرد و تهدید کرد که اگر شکایت کنم و به خواسته های او تن ندهم، فیلم سیاه را در فضای مجازی، گروه های واتس آپ وکانال های تلگرامی پخش می کند. می ترسیدم و نمی توانستم این موضوع را به کسی بگویم، تصمیم گرفتم خودکشی کنم. قرص خوردم اما پدرم متوجه شد و مرا به بیمارستان رساند. چند روزی در بخش مراقبت های ویژه بستری شدم و جان سالم بدر بردم. وقتی پدرم علت خودکشی ام را پرسید، تصمیم گرفتم پرده از اقدامات سیاه سجاد بردارم. تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی با دستور قاضی سیفی بازپرس شعبه چهارم دادسرای جنایی تهران مامور رسیدگی به این پرونده شدند.

وقتی به قهوه خانه سجاد رفتند، متوجه شدند او پا به فرار گذاشته است. قاضی جنایی دستور پلمب قهوه خانه را صادر کرد. ازسویی ردیابی ها برای شناسایی متهم فراری ادامه داشت تا اینکه کارآگاهان با زیرنظر گرفتن پاتوق های وی در نهایت متهم را ٢٤ آذرماه در عملیاتی غافلگیرانه در یکی از پاتوق هایش در جنوب تهران دستگیرکردند.

متهم ٢٥ساله صبح دیروز به شعبه چهارم دادسرای جنایی منتقل شد. او که سابقه شرارت و ایراد و ضرب و جرح عمدی و درگیری دارد، در بازجویی ها منکر آزار و اذیت شد. او در بازجویی ها گفت: این پسر در قهوه خانه ام کار می کرد و همیشه به خاطر دستمزد کمی که می گرفت، شاکی بود. بارها از من خواست تا حقوقش را افزایش دهم اما من قبول نکردم برای همین با من دشمن شد او از روی لجبازی این شکایت را علیه من مطرح کرده است. من این اتهامات را قبول ندارم. با ادعاهای سجاد تحقیقات برای افشای زوایای پنهان پرونده ادامه دارد.

تجاوز به پسر ، تجاوز به پسر 16 ساله در قهوه خانه

منبع: نمناک
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
علی جنتی: در مراسم عزاداري هم برخی حجاب درست ندارند، باید تعطیلش کنیم؟!
استخدام صندوقدار | سه شنبه ۴ آبان ۹۵
دانلود قسمت ۷ هفتم سریال رویای فرمانروای بزرگ با لینک مستقیم شبکه نمایش
حمله زامبی ها در مکزیک
اظهارات سرپرست وزارت آموزش و پرورش درباره صندوق ذخیره فرهنگیان
چگونه با نوجوانان ارتباط برقرار کنیم؟
استخدام شرکت صنعتی صنایع بال
بازیگر زن سینمای ایران در میدان نقش جهان اصفهان / عکس لیلا بلوکات
پرونده پرسپولیس روی میز فیفا
تداوم افزایش نرخ سکه در بازار آزاد
فیلم/ جدیدترین تیزر فیلم سینمایی «متولد ۶۵»
استخدام سالن کار | سه شنبه ۴ آبان ۹۵
مارال فرجاد در جشنواره فيلم رم ايتاليا + عکس
احساس درد، واگیردار است
پرداخت وام ازدواج شتاب گرفت
گزارش باکس آفیس: تام کروز با Jack Reacher: Never Go Back موفق به صدرنشینی نشد
اسامی آثار مسابقه بین‌الملل جشنواره «سینماحقیقت» اعلام شد
استخدام آبدارچی | سه شنبه ۴ آبان ۹۵
اینستاگرام سیما خضرآبادی هک شد | هکر ۱۵ ساله اینستاگرام سیما خضرآبادی را هک کرد
پاسخ عجیب بهنوش طباطبایی به سوال جدایی‌اش
تبلیغات