انتخاب اعضای کمیسیون تلفیق مجلس


پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، بعنوان عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

انتخاب اعضای کمیسیون تلفیق مجلسبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان؛ دکتر پور ابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: اعضای کمیسیون اقتصادی برای عضویت در کمیسیون های تلفیق به منظور بررسی لایحه برنامه ششم توسعه و بودجه سال ۹۵ انتخاب می شوند.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در تشریح نشست کمیسیون اقتصادی افزود: لایحه ایجاد مناطق آزاد تجاری- صنعتی سیستان و بانه- مریوان که از صحن علنی مجلس به کمیسیون اقتصادی ارجاع داده شد، با حضور" ترکان" دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه بررسی شد.

وی افزود: مقرر شد براساس جمع‌بندی نمایندگان و مرکز پژوهش‌ها، متن نهایی پیشنهادی کمیسیون اقتصادی، درخصوص لایحه ایجاد مناطق آزاد تجاری- صنعتی، تا سه شنبه آماده شود.

پورابراهیمی خاطرنشان کرد: انتخابات نمایندگان کمیسیون اقتصادی برای عضویت درکمیسیون تلفیق برای بررسی برنامه ششم توسعه کشور،انجام شد که بر این اساس آقایان حسن نژاد، موسوی لارگانی و ندیمی انتخاب شدند.

وی تصریح کرد: انتخابات نمایندگان کمیسیون اقتصادی برای عضویت در کمیسیون تلفیق برای بررسی لایحه بودجه سال 1395 کل کشور هم انجام شد که بر این اساس آقایان نکو و علیپور و پورابراهیمی انتخاب شدند.

برای آگاهی از آخرين اخبار و پيوستن به کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران جواناينجا کليک کنيد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران جوان می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات