ورزشگاه نقش جهان در لیگ آینده فوتبال مورد استفاده قرار می گیرد


معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان از پایان انتظار مردم اصفهان برای میزبانی تیم های اصفهان در ورزشگاه نقش جهان این شهر خبر داد.

به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان ،مناف هاشمی در خصوص آخرین وضعیت ورزشگاه نقش جهان اصفهان به خبرنگار این پایگاه گفت:امروز نشستی را با کمیسیون عمران مجلس برگزار کردیم که در این نشست مهندس مدبر مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور گزارشی را از وضعیت ورزشگاه نقش جهان ارائه داد و خوشبختانه بر اساس این گزارش مردم اصفهان بزودی می توانند در این ورزشگاه حضور پیدا کنند و شاهد مسابقات تیم های محبوب خود در این ورزشگاه باشند.

وی در همین رابطه افزود :بخش زیرساختی و سازه ای نقش جهان تا پایان سال جاری به اتمام می رسد و با کاشت چمن و اضافه کردن تجهیزات برگزاری مسابقات حرفه‌ای انشاءالله این ورزشگاه در لیگ برتر فوتبال سال آینده ورزشگاه اصلی تیم های اصفهانی خواهد بود.

معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان با اشاره به تجربه مثبت حضور بخش خصوصی در این پروژه، گفت: حضور شرکت فولاد در این پروژه تجربه بسیار ارزشمندی بود و گزارشی از روند ساخت و ساز و همچنین نحوه مشارکت بخش خصوصی در این پروژه به کمیسیون عمران مجلس ارائه شد و نمایندگان محترم قول هایی را به ما دادند که از دیگر پروژه های ورزشی کشور نیز به همین شکل حمایت کنند و بستر را برای حضور فعال بخش خصوصی آماده کنند.

مناف هاشمی با اشاره به هزینه های سنگین نگهداری از پروژه های نیمه تمام، گفت: پروژه های نیمه تمامی که سالیان زیادی از ساخت و ساز اولیه آنها می گذرد از نظر زیرساختی کاملا فرسوده شده اند و سرعت فرسودگی و آسیب در پروژه های نیمه تمام بسیار بالا و غیرقابل جبران است و هزینه نگهداری از یک پروژه به اتمام رسیده بسیار کمتر از پروژه های نیمه تمام است چرا که از نظر مهندسی پروژه ای که به پایان رسیده کمتر در معرض خطرهای مختلف فیزیکی است.

وی در ادامه گفت: بر همین اساس برای تکمیل پروژه های نیمه تمامی که از ساخت و ساز آنها بیش از 15 سال می گذرد ما مجبوریم که تقریبا پروژه را بازسازی کنیم و از نظر زیرساخت هم کار را از اول شروع کنیم و گاهی هزینه ایجاد یک پروژه جدید با همان مختصات کمتر از تکمیل آن است و امیدواریم در سال های آینده هیچ پروژه ای سرنوشتی به این شکل پیدا نکند و پروژه ها در کمترین زمان ممکن به بهره‌برداری برسند.

انتهای پیام

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران جوان می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات