ماجرای سوشا مکانی در رسانه های معتبر عربی


سوشا مکانی سوژه رسانه معتبر عربی

سوشا مکانی دروازه بان تیم پرسپولیس که اخیرا به دلیل مشکلاتی که برایش پیش آمده بود بازداشت شده بود و صحبت های فراوانی در مورد او می شد آزاد شد و حالا در رسانه های معتبر عربی هم صحبت از اوست و اتفاق هایی که برایش افتاده است.

سایت کووره یکی از رسانه های معتبرعربی منطقه درباره خبر آزادی سوشا مکانی مطلب را منتشر کرده است. این سایت در این مطلب صحبت های وکیل سوشا مکانی و البته مهدی مهدوی کیا که با یکی از خبرگزاری های ایرانی را نیز درج کرده بود.

رسانه های معتبر عربی هم در مورد سوشا مکانی نوشتند ، پرسپولیس ، سایت کووره

مهدوی کیا درباره مشکلاتی که برای سوشا مکانی به وجود آمده گفته است: سوشا مکانی هم مثل همه یک آدم است و ممکن است در زندگی شخصی اش اشتباهاتی کند. این اولین بار نیست که یک فرد معروف در زندگی شخصی خود دچار اشتباه می شود. آن چیزی که برای من اهمیت دارد این است که مردم بدانند نباید به زندگی شخصی دیگران ورود کنیم. واقعا این کار پسندیده نیست و زشت است که بخواهیم به زندگی خصوصی دیگران سرک بکشیم. من امیدوارم مشکل سوشا مکانی هرچه زودتر حل شود و فوتبال این فوتبالیست نابود نشود اما همان طور که گفتم باید یاد بگیریم درست از شبکه های اجتماعی استفاده کنیم تا برایمان مشکل ایجاد نشود. در حال حاضر همه اهالی فوتبال و از جمله باشگاه پرسپولیس باید از سوشا مکانی حمایت کنند تا مشکلش حل شود. این اتفاق اگر در هر جای دیگر دنیا اتفاق می افتاد مطمئنا باشگاه آن بازیکن با تمام قوا از بازیکنش حمایت می کرد. من نمی گویم کار سوشا مکانی درست بوده اما باید از او حمایت شود تا او بفهمد کار اشتباهی انجام داده است. 

ماجرای سوشا مکانی در رسانه های معتبر عربی

[ منبع این خبر سایت نمناک می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات