افتتاح باغ پرندگان در دهه فجر


شهردار خرم آباد از افتتاح باغ پرندگان این شهر در دهه فجر امسال خبر داد.

وی بیان داشت: ۸۰۰ میلیون تومان برای سازه ترمینال پیش برآورد شده بود که با تغییراتی که در سازه و نمای آن از سوی مشاور صورت گرفت این پروژه با ۱۲۰ میلیون تومان اجرایی می شود.


شهردار خرم آباد ادامه داد: با توجه به اقدامات صورت گرفته به زودی پروژه ترمینال را به سرانجام خواهیم رساند.


عیدی بیرانوند در بخش دیگری از سخنان خود به پل جهادگران خرم آباد اشاره کرد و گفت: استاندار لرستان برای تکمیل این پل یک میلیارد تومان اعتبار اختصاص داد و پیمانکار آن را ماده ۴۸ کردیم تا سازمان همیاری و شهرداری استانداری ادامه کار آن را شروع کند.


وی همچنین به پل مازیار در شهر خرم آباد اشاره کرد و گفت: این پروژه نیز تا ۱۰ تا ۱۵ روز آینده قابل افتتاح خواهد بود و الان نیز ماشین از روی آن رد می شود ولی هنور رمپ های آن باقی مانده که در مدت زمان یاد شده به طور کامل افتتاح می شود.


شهردار خرم آباد با اشاره به پارک آبشار جهادگران نیز بیان داشت: روند اجرای این پروژه در دست اجرا بوده و در آینده نزدیک تکمیل می شود.
عیدی بیرانوند به پارک آبشار خرم آباد نیز هشت هکتار آن در حال آماده شدن است ادامه داد: باغ پرندگان خرم آباد نیز طی دهه فجر امسال افتتاح خواهد شد.


وی بیان داشت: ساختمان سازمان میادین و پسماند شهر خرم آباد نیز دهه فجر امسال افتتاح می شوند.
شهردار خرم آباد همچنین از افتتاح چند پارک محله ای در منطقه یک خرم آباد در ایام دهه فجر امسال خبر داد.


انتهای پیام/ب

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران جوان می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات