مرگ نوزاد زن باردار در زورگیری خیابانی


جوان 18 ساله ای به نام رضا و دوست 21 ساله اش احسان از چندی پیش نقشه زورگیری های خشن را در شهر مشهد طراحی کردند.

آنها سوار بر موتورسیکلت با شوکر و چاقو به طعمه هایشان حمله ور می شدند و زورگیری می کردند تا اینکه در یکی از تبهکاری ها به زنی باردار حمله ور شدند و از او زورگیری کردند . در این سرقت نوزاد زن باردار که دچار ترس و وحشت زیادی شده بود سقط شد.

رئیس پلیس مشهد در این باره به شوک گفت : با گزارش سرقت های مخوف خیابانی در محدوده بلوار سجاد و منطقه آزاد شهر مشهد تحقیقات پلیسی برای دستگیری عاملان زورگیری ها آغاز شد.

سرهنگ حجت نیک مرام افزود : تیم های دایره آگهی کلانتری سجاد مشهد در این مأموریت ضربتی با گشت های نامحسوس ساعت 17:50 روز شنبه دو جوان موتورسوار با پلاک مخدوش و مشخصات ظاهری خاص را که با عاملان سرقت های مخوف تشابه داشتند در اقدامی غافلگیرانه دستگیر کردند و در بازرسی بدنی از آنان یک شوکر و یک چاقو به دست آوردند.

این دو زورگیر در بازجویی ها به 10 زورگیری با موتورسیکلت سرقتی اعتراف کردند که زورگیری از یک زن باردار نیز منجر به سقط جنین او شده است.

این دزدان خشن برای سیر مراحل قانونی پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

[ منبع این خبر سایت نمناک می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال