دانشگاه علوم پزشكی شیراز میزبان مشاعره دانشجویی شد


دومین دوره از رقابت های مشاعره دانشجویی، به میزبانی دانشگاه علوم پزشكی شیراز، بهمن امسال برگزار می شود.

وی گفت: دانشگاه علوم پزشكی شیراز، برنامه های آماده سازی و میزبانی رقابت های مشاعره دانشجویی كشور را بر اساس زمان بندی انجام داده و مهیای انجام آخرین مراحل این میزبانی است.

عزیزی ادامه داد: امسال با هدف برگزاری هر چه بهتر این مسابقه ها، با توجه به هماهنگی با معاونت امور دانشجویی و فرهنگی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، تمام شركت كننده ها، ابتدا در مسابقه داخلی دانشگاه های مبدا شرکت می کنند و پس از به دست آوردن امتیاز لازم، مجوز حضور در مرحله نهایی در شهر شیراز را به دست می آورند.

وی با اشاره به برگزاری دومین دوره از این مسابقه ها، افزود: در این رقابت ها سعی می شود، با استفاده از ظرفیت ها استان فارس از نظر فرهنگ، لهجه و لباس، با هدف ایجاد وحدت رویه، اتحاد و انسجام ملی، این زیبایی ها را در روزهای برگزاری مسابقه مشاعره و اجرای بخش نهایی هفتمین جشنواره فرهنگی دانشجویان پزشکی کشور، به نمایش بگذاریم.

دبیر اجرایی هفتمین جشنواره فرهنگی و هنری دانشجویان دانشگاه های علوم پزشكی كشور، استفاده از نیروهای دانشجویی و به كارگیری انرژی جوان را از نکته های برجسته این دور از رقابت ها دانست و اضافه کرد: به کمک این برنامه ها، علاوه بر استفاده از خلاقیت جوانان، مقدمات ورود آن ها به عرصه اجرایی و اجتماعی فراهم می شود.

عزیزی، استفاده از ظرفیت های استانی را از دیگر موارد متمایز این دوره از جشنواره اعلام کرد و گفت: در این دوره از رقابت های فرهنگی و هنری، می کوشیم در حد امکان از نیروهای محلی و موجود در استان فارس استفاده کنیم و به کمک رسانه، پوشش خبری مناسبی از روزهای برگزاری داشته باشیم.

معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشكی شیراز، اضافه کرد: تاكنون بیش از ۲۰ دانشگاه علوم پزشكی کشور، با هدف حضور در این دوره از مسابقه ها، نام دانشجویان داوطلب خود را به دبیرخانه این رقابت ها ارسال کرده اند.

دومین دوره از رقابت های مشاعره دانشجویی، در بهمن امسال و به میزبانی دانشگاه علوم پزشكی شیراز برگزار می شود و طی آن راه یافتگان به این رقابت ها، از سراسر دانشگاه های علوم پزشكی كشور با یكدیگر به رقابت ادبی می پردازند.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی باشگاه خبرنگاران جوان اینجا کلیک کنید.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران جوان می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال