۵۱۷ سهیمیه استخدامی آموزش و پرورش ذخیره شد


رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش گفت: تعداد ۵۱۷ ظرفیت اضافی مانده از آزمون استخدامی سال ۹۴ برای مناطق محفوظ می ماند.

محمدحسین سلیمی گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان  ؛ درباره ۵۱۷ سهمیه خالی مانده از ۵ هزار ردیف استخدام آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش گفت:تعداد ۵ هزار سهمیه استخدامی در ۷۵۰ منطقه آموزشی کشور در رشته و جنسیت های مختلف توزیع کردیم و آزمون برگزار شد.

وی افزود: برای هر رشته و جنس تعدادی سهمیه در نظر گرفته بودیم که از مجموعه سهمیه ها ۵۱۷ نیروی واجد شرایط وجود نداشت.این ظرفیت ها خالی مانده است و اداره کل امور اداری برای نحوه جذب آنها تصمیم می گیرد.

سلیمی جهرمی تصریح با بیان اینکه یکی از سیاست های ما بومی سازی است بیان کرد: آزمون استخدامی که بر گزار شد افراد باید حداقل رزومه علمی را داشتمد تا پذیرفته می شدند، اما در برخی از مناطق نیروی بومی با شرایط علمی که مورد نظر بوده وجود نداشت لذا سهمیه اضافه آمد اما محفوظ می ماند و درآزمون های بعدی وزارت آموزش وپرورش استفاده می شود.

رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش بیان کرد: سهمیه مناطق محفوظ می ماند تا در شرایط بهتری نیرو جذب کنند.همه استخدام ها زیر نظر سازمان مدیریت است هر نوع استخدام باید با برگزاری آزمون استخدامی و با نظارت سازمان مدیریت انجام شود.

وی خاطر نشان کرد: ماده ۲۸ اساسنامه دانشگاه فرهنگیان این اجازه را به ما می دهد که از دانش آموختگان مختلف با برگزاری آزمون استخدامی نیرو جذب کنیم و پذبرفته شدگان آموزش مهارت حرفه ای معلمی را در دانشگاه فرهنگیان کسب کنند و در پایان دوره گواهی صلاحیت حرفه ای کسب و وارد کلاس درس شوند.
منبع:مهر

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران جوان می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال