بزمی از تیم ملی شیرجه خط خورد


تیم ملی شیرجه بدون حامد بزمی عازم هلند خواهد شد.

محمود آرامی رییس کمیته شیرجه فدراسیون شنا،شیرجه و واترپلو در گفتگو با  خبرنگار حوزه پایه‌و‌آبی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت:برای آمادگی هر چه بیشتر برای مسابقات کسب سهمیه المپیک دوازدهم بهمن تهران را به مقصد هلند ترک خواهیم کرد تا در یک تورنمت بین المللی شرکت کنیم.رقابت ها در هلند پانزدهم آغاز می شود و هجدهم پایان می یابد.بعد از عزیمت به تهران،بیست و نهم بهمن تیم ملی با سه شیرجه رو به مسابقات ورودی المپیک در برزیل اعزام خواهد شد.مجتبی ولی پور و حمید کریمی در تخته سه متر و شهنام نظرپور در سکو برای ایران به آب خواهند زد.
آرامی درباره خط خوردن بزمی از تیم ملی اضافه کرد:از ابتدا قرار بود تمام انرژی خود را بر روی کسانی بگذاریم که رکوردشان به رکورد ورودی المپیک نزدیک باشد.متاسفانه امتیازات حامد بزمی با ورودی المپیک فاصله داشت که در نهایت مجبور شدیم او را از تیم ملی کنار بگذاریم البته او جوان است ترجیح می دادیم در کنار تیم باشد و تمرینات را انجام دهد که این اتفاق نیفتاد.
رییس کمیته شیرجه فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو درباره لیگ شیرجه تصریح کرد با توجه به این که امسال به نسبت سال گذشته تیم های کمتری در لیگ شرکت کردند، اما به دلیل حضور شیرجه روهای تیم ملی در تیم های لیگ برتری سطح حرکات بالا و کیفیت اجرا نیز در حد قابل قبولی بود.
شایان ذکر است در لیگ شیرجه تیم های نیروی زمینی ارتش، شهرداری تبریزالف و نفت تهران اول تا سوم شدند.

انتهای پیام

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران جوان می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال