دانشجویان نیمسال دوم تحصیلی پرسشنامه دینداری پر می‌کنند


دانشجویان نیمسال دوم سال تحصیلی که مشمول طرح پایش سلامت می شوند باید پرسشنامه دینداری را نیز تکمیل کنند.

به گزارش خبرنگار  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، مراکز مشاوره دانشجویی آن دسته از دانشگاه‌هایی که برای نیمسال دوم سال تحصیلی جاری دانشجو می پذیرند و کارنامه سلامت را اجرا می کنند، ملزم شدند همزمان با این کارنامه  پرسشنامه دینداری را نیز تکمیل کنند. این پرسشنامه به دانشجویان ارائه و از آنها خواسته می شود به سئوالات آن پاسخ دهند.

براساس مصوبات نشست مراکز مشاوره هزینه تکمیل کارنامه سلامت دانشجویان نیمسال دوم همچون دانشجویان نیمسال اول در اختیار دانشگاه‌ها قرار خواهد گرفت.

طرح کارنامه سلامت روان و جسم دانشجویان ورودی جدید نیم سال اول سال تحصیلی ۹۵-۹۴ در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری اجرا شد.

این طرح با هدف بررسی سطح سلامت روان و جسم دانشجویان ورودی جدید، برنامه ریزی جهت ارتقای سلامت آن‌ها و پیگیری دانشجویان در معرض خطر چند سالی است که توسط مرکز مشاوره دانشجویی انجام می شود.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی باشگاه خبرنگاران جوان اینجا کلیک کنید.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران جوان می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال