افتتاح پایگاه سلامت شهروندی در ایستگاه قائم قطارشهری مشهد


پایگاه سلامت شهروندی با هدف ارائه آموزش، مشاوره و پیشگیری از بیماری های خاص در ایستگاه قائم قطارشهری مشهد افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، مدیرکل امور دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان رضوی در مراسم راه اندازی این پایگاه گفت: پایگاه سلامت شهروندی با هدف ارائه آموزش‌ها و مشاوره های ایمنی، امدادی، بهداشتی، پزشکی و پیشگیری از بیماری‌های خاص نظیر هموفیلی، کلیوی، دیابت، سرطان راه اندازی شده است.

سید کمال الدین حسینی افزود: مجموعه‌های مترو و سازمان اتوبوسرانی برای آموزش‌های شهروندی فضای بسیار خوبی دارند.

وی گفت: استانداری خراسان رضوی از هر برنامه‌ای که در راستای پیشگیری از بیماری‌ها صورت گیرد، حمایت ویژه می‌کند.

مدیرکل امور دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری با بیان اینکه دولت در زمینه پیشگیری و آموزش اقشار مختلف مردم فعالیت‌های مطلوبی داشته است افزود: تشکل‌های مردم نهاد نیز باید به منظور اجرای رسالت خویش از ظرفیت خود استفاده کنند.

حسینی خاطرنشان کرد: دفتر امور اجتماعی استانداری خراسان رضوی آمادگی همکاری با تشکل‌های مردم نهاد در امر آموزش‌های بهداشتی و پزشکی را دارد.

وی با موفقیت آمیز ارزیابی کردن فعالیت سازمان های مردم نهاد، نسبت به فعال تر شدن آن ها تاکید کرد و افزود: باتوجه به اینکه 75 درصد بیماری ها زمینه اجتماعی و فرهنگی دارند، بنابراین باید در حوزه پیشگیری و سبک زندگی فعالیت بیشتری نمود.

انتهای پیام/ت

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران جوان می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال