179میلیارد وسیصد وشصت ریال خسارت بر اثر سیل


از ابتدای سال جاری تاکنون 179 میلیارد و 360میلیون ریال تومان خسارت ناشی از سیل به تاسیسات آب و فاضلاب روستایی خوزستان وارد شده است.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از آبادان؛ مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خوزستان گفت: تاکنون هیچ اعتباری در این راستا پرداخت نشده و همه اقدام های موقت انجام شده با دیون بوده است.

درویشعلی کریمی افزود: تخریب جاده دسترسی به چندین تاسیسات، سوختن شش دستگاه الکتروپمپ، سوختن چهار دستگاه تابلو برق، ایجاد شکستگی در 17کیلومتر خط انتقال، از بین رفتن 700 متر خط انتقال و تخریب یک هزار و 500 متر شبکه توزیع و تعدادی از کنتورهای مشترکان از جمله خسارت هایی است که طی بارندگی های سیل آسای اخیر به تاسیسات آبفا روستایی خوزستان وارد شده است.

وی اضافه کرد: همه اقدام های انجام شده برای تامین آب آشامیدنی روستاییان ساکن در روستاهای خسارت دیده به صورت موقت انجام شده است.

انتهای پیام/ب

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران جوان می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات