کنگره ارتقا کیفیت خدمات آزمایشگاهی تشخیص پزشکی برگزار می‌شود


نهمین کنگره بین‌المللی و چهاردهمین کنگره کشوری ارتقا کیفیت خدمات آزمایشگاهی تشخیص پزشکی ایران 31 فروردین‌ماه 95 در مرکز همایش‌های رازی تهران برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان  گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ بهزاد پوپک، رئیس نهمین کنگره بین‌المللی و چهاردهمین کنگره کشوری ارتقاء کیفیت خدمات آزمایشگاهی با بیان این خبر اظهار داشت: این کنگره با حضور چهره‌های علمی داخل و خارجی رشته علوم آزمایشگاهی و همچنین مشارکت دانشگاه‌ها، انجمن‌های علمی و مراکز تحقیقاتی برگزار می‌شود.

وی هدف از برگزاری این کنگره را فراهم نمودن زمینه مناسب جهت هم‌اندیشی، تبادل اطلاعات ارائه نتایج تحقیقات و پژوهش‌های مختلف و ارائه دانش به‌روز دانشمندان، اساتید، نخبگان، همکاران و دانشجویان ایرانی و خارجی در رشته‌های مختلف علوم آزمایشگاهی بالینی عنوان کرد و گفت: هرساله در راستای گسترش خدمات آزمایشگاهی مطلوب به جامعه این کنگره برگزار می‌شود.

 رئیس نهمین کنگره بین‌المللی و چهاردهمین کنگره کشوری ارتقاء کیفیت خدمات آزمایشگاهی محورهای مورد بحث در این کنگره علمی را اخلاق و حقوق در آزمایشگاه بالینی - اعتباربخشی آزمایشگاه بالینی - اقتصاد و ارتقای خدمات آزمایشگاهی - آزمایشگاه و بیماری‌های مزمن کلیه و بیماری‌های نقص ایمنی – آزمایشگاه و پژوهش‌های ایمونولوژی، سرولوژی، بیهوشی، هماتولوژی و میکروب‌شناسی – آزمایشگاه و تست های بالین POCT – آزمایشگاه و طب انتقال خون، طب تولید مثل – آزمایشگاه و عفونت‌های فرصت‌طلب ویروسی – آزمایشگاه و نظام مراقبت، بیمارهای غیر واگیر و واگیر – آموزش علوم آزمایشگاهی تأمین مسئول فنی – آینده‌پژوهی آزمایشگاه‌های بالینی – تشخیص‌های موکولی در آزمایشگاه‌های بالینی – چالش‌های آزمایشگاهی در بیماری‌های غده فوق کلیه – مدیریت ریسک در آزمایشگاه، مدیریت فناوری تشخیص آزمایشگاهی IVD – نقش رهبری و مدیریت مبانی در آزمایشگاه برشمرد.

 پوپک خاطرنشان کرد: در چهاردهمین کنگره ارتقاء کیفیت خدمات آزمایشگاهی نیز با طرح مسائل جدید، بررسی و ارائه راهکارهای علمی و عملی پیرامون چالش‌ها و مسائل جامعه آزمایشگاهی و فراهم نمودن بستری برای معرفی تجهیزات روز دنیا پذیرای همکاران هستیم و برای اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت کنگره به نشانی www.iqctehran.ir مراجعه نمایند.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی باشگاه خبرنگاران جوان اینجا کلیک کنید.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران جوان می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال