خارج کردن غده از بدن آقازاده


وکیل خانواده هاشمی گفت: مهدی هاشمی امروز تحت عمل جراحی قرار گرفت و منتظر جواب پاتولوژی هستیم.

خارج کردن غده از بدن آقازاده
سیدوحید ابوالمعالی در گفت‌وگو با خبرنگار قضاییگروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص حضور مهدی هاشمی در بیمارستان گفت: روز گذشته به دلیل دردی که مهدی هاشمی در ناحیه شکم احساس کرد و به تشخیص پزشک درمانگاه اوین به بیمارستان منتقل شد و همان زمان به روش آندوسکوپی اقدامات تشخیصی صورت گرفت.

وی با بیان اینکه مهدی هاشمی هم اکنون در بیمارستان نیکان بستری است، افزود: صبح امروز با بیهوشی کامل وی تحت عمل جراحی قرار گرفت و یک غده از بدنش خارج شد و منتظر جواب پاتولوژی هستیم، البته با توجه به موفقیت آمیز بودن عمل هنوز نگرانی‌امان برطرف نشده است.

ابوالمعالی افزود: خبری که در مورد شکستگی پای مهدی منتشر شده مربوط به چند هفته پیش بوده که در داخل درمانگاه زندان مداوا شدند و در حال حاضر با عصا راه می روند.

وکیل خانواده هاشمی با بیان اینکه روز گذشته آیت الله هاشمی به ملاقات مهدی آمدند، تصریح کرد: در حال حاضر مهدی با تدابیر امنیتی در بیمارستان بستری است و چند مأمور بیرون از اتاق حضور دارند ضمن اینکه یکی از مأموران زندان هم داخل اتاق وی است و به هیچ وجه اتاق را ترک نمی‌کند.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران جوان می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال