افتتاح مدارس سبز در قزوین


در سال تحصیلی امسال 5 مدرسه‌ی جامع محیط زیستی(مدرسه سبز) به مدارس استان اضافه خواهد شد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوين؛ سرپرست اداره‌ی کل حفاظت محیط زیست استان گفت: در بهمن ماه سال 92 با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، چهار مدرسه سبز در قزوین افتتاح شد.


سیاوش شمسی پوربا بیان اینکه بزرگترین استراتژی برای حفاظت از محیط زیست، توسعه‌ی آموزش‌های محیط زیست است، افزود: محیط زیست از مسیر آموزش امکانپذیر می‌شود و آموزش  زیست محیطی باید از سن دانش آموزی آغاز شود.


وی تصریح کرد: هم اکنون 4 مدرسه‌‌ی جامع محیط زیستی در استان وجود داردکه با مشارکت بخش خصوصی در حال رایزنی هستیم، تا تعداد5  مدرسه‌ دیگرهم به جمع مدارس محیط زیستی استان اضافه شود.


شمسی‌پور با تاکیدبراینکه استفاده کردن از ظرفیت موجود در تشکل‌های مردمی محیط زیست، می‌تواند در پیشبرد این اهداف موثر باشد گفت: در بحث مدیریت سبز می‌توان از ظرفیت تشکل‌های مردم نهاد بهره‌مند شدو می توان افراد ماهررا به حوزه‌ی آموزش مدیریت سبز در دستگاه‌های اجرایی وارد کرد.

انتهای پيام/ت

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران جوان می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال