http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

8 شرکت رویایی برای کارمندان+عکس

8 شرکت رویایی برای کارمندان+عکس

این شرکت‌ها برای کارمندان‌شان وعده‌هایی غذایی رایگان، پاداش‌های مالی و محیط مناسبی فراهم می‌کنند. روی هم رفته، تمرکز این شرکت‌ها بر تشویق و ترغیب بهترین استعدادهاست.

– در دفتر مرکزی توییتر وعده‌های غذایی رایگان وجود دارد، برخی تعطیلات نامحدود دارند و برای کارمندان کلاس‌های یوگا وجود دارد و جلسات روی پشت بام برگزار می‌شود.

– اپل سازمانی است که کارمندان خلاق و سازنده هستند و برای متوسط بودن در این مکان حاضر نشده‌اند بلکه برای این به اپل آمده‌اند که بهترین باشند.

– تمام کارهایی که کارکنان اپل انجام می‌دهند در یک هدف خلاصه می‌شود و آن ساختن بهترین محصولات برای مشتریان شان است.

اگر یک شرکت و سازمان بخواهد استعدادهای بزرگ و خلاق را به خود جلب کند، لازم است به کارمندان استرس کمتری وارد کند و هدفمند باشد. باید بتواند کار و سرگرمی را با یکدیگر ترکیب کند. این شرکت قطعا مکانی خواهد بود که استعدادهای بزرگ را به خود جذب می‌کند. در ادامه فهرستی از شرکت هایی را برای خوانندگان آسیا تهیه کرده‌ایم که بر اساس نظرات کارمندان، بهترین فرهنگ را برای جذب استعدادهای بزرگ دارند اما چه چیز فرهنگ این کمپانی‌ها را فوق العاده ساخته است؟

توییتر (Twitter)

Twitter-office

در دفتر مرکزی این کمپانی در سانفرانسیسکو وعده‌های غذایی رایگان وجود دارد، برخی تعطیلات نامحدود دارند و برای کارمندانش کلاس‌های یوگا دارد. اگرچه این نوع از مزایا در دنیای فناوری و شرکت‌های فعال در این زمینه خالی از سابقه نیست اما وقتی که کارمندان این شرکت درباره تجربیات خود با دیگران و ذکر آسایش و امنیت خود صحبت می‌کنند قطعا همین مسئله باعث می‌شود که افراد باهوش و استعدادهای درخشان علاقمند باشند به استخدام چنین شرکت هایی درآیند.

در این شرکت، جلسات روی پشت بام برگزار می‌شود و محیطی تیم گرا بر آن حاکم است. با این اوصاف، انتظار می‌رود کارکنان این شرکت از اینکه بخشی از این سازمان هستند و از خلال این شرکت با جهان ارتباط دارند، افتخار کنند.

بدیهی است که با چنین فضایی، کارمندان توییتر تمام استعدادها و مهارت هایی را که در وجودشان هست برای ارتقای سازمان خودشان به کار خواهند بست.

Apple-office

این کمپانی می‌خواهد جهان را به مکان بهتری تبدیل کند. این سازمان، شرکتی مملو از مخترعان است. کارمندان آنجا خلاق و سازنده هستند و برای متوسط بودن، در این مکان حاضر نشده اند، بلکه برای این به اپل آمده‌اند که بهترین باشند.

تمام کارهایی که کارکنان اپل انجام می‌دهند در یک هدف خلاصه می‌شود و آن ساختن بهترین محصولات برای مشتریان شان است و در این راستا سعی و تلاش گسترده‌ای انجام می‌دهند تا در راستای ارتقای محصولی که هم اکنون نیز در بازار است، موثر باشند.

با وجود چنین روحیه و چشم‌اندازی حتما دلیل محکمی در اختیار کارکنان اپل قرار دارد که شرکت خودشان را دوست داشته باشند.

چورون (Chevron)

Chevron-office

شرکت‌های نفتی ممکن است به دلیل روابط عمومی منفی که دارند، آماج انتقادات فراوانی قرار گیرند اما این موضوع در خصوص کمپانی چورون صادق نیست. در حقیقت بسیاری از کارمندان و پرسنل این شرکت قدر کارفرمایشان را می‌دانند؛ اما چرا؟

این کمپانی برای کارمندانش اهمیت زیادی قائل است تا آنجا که برای آنها مراکز سلامتی و ورزشی در محل شرکت فراهم کرده است.

چورون به کارمندانش هر اندازه استراحت میان کاری (Break) که نیاز دارند و استحقاقش را نیز دارند می‌دهد. این شرکت همچنین برنامه‌های سلامت محور دیگری همانند آموزش و ماساژ را نیز در دسترس کارمندان قرار می‌دهد.

Facebook-office

این کمپانی محوطه الهام بخش بسیار زیبایی دارد که تمام مغازه‌ها و فروشگاه‌های آن رایگان و پر از غذاهای زیادی هستند. در دنیای فناوری رقابت بسیار جدی است و فیس بوک می‌تواند فضایی را فراهم کند که کارمندانش بتوانند با یکدیگر همکاری کنند و مسائل بزرگ را در کنار یکدیگر حل کنند و در کوران این رقابت باقی بمانند. فیس بوک شرکتی است که فضای سبز محوطه اطرافش را کاملا تحت الشعاعش قرار داده است. این شرکت فرهنگ سازمانی یکسانی ایجاد کرده است که به کارمندانش احساس برابر بودن با رییس را می‌دهد. فیس بوک تمام تلاشش را بر بهبود و ارتقای سطح تجربیات کارمندانش متمرکز کرده است.

ادلمن (Edelman)

Edelman-office

این شرکت روابط عمومی، جایی است که در آن برای کارمندان ارزش قائل می‌شوند و از آنها به خاطر تلاش هایی که داشته‌اند تشکر و قدردانی می‌شود. در آنجا نمی‌توانید شخصیت و خصوصیات تان را از دست دهید زیرا از سوی شرکت به استفاده از فرصت هایی که ایجاد می‌کند تشویق می‌شوید.

آنها می‌خواهند شما در هنگام انجام کار و دستیابی به اهداف تان در شرکت، از خودتان و کاری که انجام می‌دهید، لذت ببرید.

وگمنز (Wegmans)

Wegmans-office

این شرکت برنامه بورس تحصیلی دارد که از زمان شروع فعالیت این شرکت در سال ۱۹۸۴ تاکنون به بیش از ۲۶ هزار و ۵۰۰ نفر از کارمندانش این بورس را اعطا کرده است.

تمرکز عمده این کمپانی بر دستیابی کارکنان به اهداف شخصی و شرکتی است. چنین ارزش هایی که این شرکت برای کارمندانش قائل است دلیل اصلی احساس قدردانی کارمندانش نسبت به آن است.

Google-office

این شرکت برای کارمندانش وعده هایی غذایی رایگان، پاداش‌های مالی، محیط مناسبی برای نگهداری سگ‌ها و زمانی برای خلوت کردن فراهم می‌کند. روی هم رفته، تمرکز این شرکت بر تشویق و ترغیب بهترین استعدادهاست که برای دستیابی به این خواسته مزایا و انگیزه‌های زیادی را برای پرسنل فراهم می‌کند که رسیدن به آنها برای افراد جز به این صورت که عضوی از اهداف ماموریت‌های این کمپانی شوند قابل دستیابی نیست.

والت دیزنی (Walt Disney)

Walt-Disney-office

کمپانی والت دیزنی پیش از این از سوی مجله فورچون نیز به عنوان یکی از بهترین شرکت هایی لقب گرفت که می‌توان برایشان کار کرد اما صرف نظر از این رتبه، کمپانی والت دیزنی یک شرکت سرگرمی‌های سنتی است که بر اساس مباهات (غرور و رضایتمندی) و فرهنگ ساخته شده است. این شرکت همچنین برای کارمندانش میراث قابل توجه و فضای خلاقانه‌ای دارد که می‌توانند به راحتی از آن بهره‌مند شوند.

تبلیغات

منبع: آلامتو
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
کاهش فروش خودروهای لوکس در روسیه
زهرا نعمتی در یک پادگان نظامی +عکس
خواننده جنجالی پس از انجام 300 جراحی زیبایی درگذشت + عکس چهره عجیب وی
1504 نجومی‌بگیر در کشور/ حقوق 238 میلیونی یک پزشک/ دیدار مجدد فائزه هاشمی با بهائیان/ تجهیز 258 میلیونی دفتر مدیرعامل بیمه/ خداحافظی نکردن روحانی با وزرای مستعفی/ سرمایه‌گذاری سعودی‌ها در نیروگاه ایرانی
استخدام پخش موادغذایی شاهسوند استان قم
دیدار قد کوتاهترین زن ایرانی با رئیس جمهور + عکس
شب نشینی بیرانوند و چند بازیکن جوان پرسپولیس +عکس
سارقی که مزدا ۳ را در ۳۰ ثانیه می‌دزدد!
رانندگی در حالت مستی باعث قتل شد +عکس
فیلم Rogue One: A Star Wars Story در بریتانیا کمی زودتر اکران خواهد شد
مسئولین جواب نگو
استخدام با مدرک مامایی، هوشبری، اتاق عمل و بهیاری
فضای شاد و انرژی بخش داخل تاکسی ! + تصاویر
پشت پرده استعفای علی جنتی و فشارهایی از سوی آیت‌الله جنتی
پرداخت وام۱۰میلیونی برای خرید دوچرخه
محدوده دید انسان در سرعت های مختلف +عکس
اخبار منتشر شده درباره تشکیل پرونده برای سعید طوسی / واکنش های جامعه قرآنی و افکار عمومی
برداشت اولین محصول زعفران در سایت شماره 2 دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه
استخدام اپراتور CNC و نجار در قم
گالری انواع مدل لباس ورزشی فوتبال مردانه و پسرانه ۲۰۱۷ – ۹۶
تبلیغات