افزایش تعداد شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه سلول‌های بنیادی


دبیر ستاد توسعه علوم و فن‌آوری‌های سلول‌های بنیادی معاونت علمی از افزایش تعداد شرکت‌های دانش‌بنیان حوزه سلول‌های بنیادی تا مرز 50 شرکت خبر داد.

امیرعلی حمیدیه دبیر ستاد توسعه علوم و فن‌آوری‌های سلول‌های بنیادی معاونت علمی و فن‌آوری ریاست جمهوری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه فن‌آوری‌های نوین  گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: طی هفت ماه گذشته و با تغییراتی که در ساختار این ستاد ایجاد شده تعداد شرکت‌های دانش‌بنیان که ثبت شده‌اند چند ده برابر شده و اکنون از مرز 50 شرکت گذشته است.

وی در ادامه افزود: این شرکت‌ها پس از ثبت خود سعی بر فعال‌سازی قیمت‌های تجاری خود داشته و با تجاری کردن محصولات دانش‌بنیان خود در حوزه سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی در این عرصه فعالیت می‌کنند.

حمیدیه با بیان اینکه نخستین جشنواره ملی و کنگره بین‌المللی سلول‌های بنیادی و پزشکی که با همکاری ستاد توسعه علوم و فن‌آوری سلول‌های بنیادی برگزار می‌شود،تصریح کرد: یک بخش از برگزاری این جشنواره به بخش نمایشگاهی اختصاص یافته است.

وی تأکید کرد: در بخش نمایشگاه اختصاصی، شرکت‌های دانش‌بنیان به ارائه و معرفی دستاوردهای خود در حوزه سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی می‌پردازند.

دبیر ستاد توسعه علوم و فن‌آوری سلول‌های بنیادی معاونت علمی و فن‌آوری ریاست جمهوری تصریح کرد: ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی یکی از 14 ستاد معاونت‌ علمی و فن‌آوری ریاست جمهوری است که تاکنون بیش از 20 کار‌گروه تشکیل شده و شعبه‌های این ستاد در بیشتر استان‌های کشور راه‌اندازی شده است.

حمیدیه خاطرنشان کرد: هدف اصلی ستاد توسعه علوم و فن‌آوری‌های سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی ترویج این علم و ترویج آن در جامعه است.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی باشگاه خبرنگاران جوان اینجا کلیک کنید.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران جوان می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال