اختراع داعش برای بمب گذاری + تصاویر


وقتی داعش دست به اختراع می زند

گروهک خشن و جنایت کار داعش که هدفی جز قتل و خونریزی ندارد و بسیاری از انسان های بیگناه را شکنجه داده و به قتل رسانیده است در اقدامی جدید دست به اختراع خودرویی زده که قابلیت کنترل شدن از راه دور را دارد و نیازی به راننده ندارد. این  خودرو بمب گذاری می شود و به سمت هدف وحشیانه گروهک داعش می رود تا آنها را به هدف های شوم خود برساند.

یک رسانه آمریکایی از اقدام گروهک تروریستی داعش در آماده سازی خودرو ی بمب گذاری شده بدون سرنشین خبر داده است به طوری که امکان کنترل از راه دور و انفجار آن بدون نیاز به از دست دادن تروریست انتحاری در این عملیات وجود دارد.

 گروه تروریستی داعش، نوار ویدئویی را پخش کرده است که در این نوار چگونگی تبدیل یک خودرو ی معمولی به سلاحی که از راه دور کنترل می شود، به نمایش درآمده است.
تروریست های تکفیری توانسته اند از طریق سیستم خودکار از راه دور این خودرو ی معمولی را توسعه دهند و همچنین مانکن انسانی را هم ساخته اند که در محل چشم های آن دو دوربین کارگذاشته اند که با اشعه مادون قرمز کار می کند.

البته شبکه اسکای نیوز بخش هایی از ویدئوی آموزشی گروه تروریستی داعش را حذف کرده است تا دیگران از این فناوری در اقدامات جنایتکارانه استفاده نکنند.

در زیر تصاویری از داخل کارگاه وابسته به گروهک تروریستی وهابی داعش نشان داده می شود که مراحل آماده سازی این خودرو ی بمب گذاری شده بدون سرنشین با کنترل از راه دور و کارگذاشتن مانکن در صندلی جلویی آن به نمایش درآمده است.

وقتی داعش دست به اختراع می زند ، بمب گذاری ، آمریکایی
خودروی بمب گذاری شده بدون سرنشین اختراع داعش ، آمریکایی ، گروهک تروریستی
خودروی بمب گذاری شده با کنترل از راه دور اختراع داعش ، گروهک تروریستی ، کنترل از راه دور
خودروی بمب گذاری شده بدون سرنشین اختراع گروهک داعش ، کنترل از راه دور ، اشعه مادون قرمز

اختراع داعش برای بمب گذاری + تصاویر

[ منبع این خبر سایت نمناک می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات