ابهام برگزاری الکترونیک انتخابات رفع شد


سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: ابهام‌های موجود در برگزاری الکترونیک انتخابات در جلسه امروز این کمیسیون رفع شد.

ابهام مجدد برگزاری الکترونیک انتخابات رفع شدحجت‌الاسلام دخیل عباس زارع زاده مهریزی سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان در تشریح مصوبات امروز این کمیسیون اظهار داشت: چند طرح در دستور کار جلسه امروز کمیسیون مطرح بود که بررسی شد.
زارع زاده مهریزی در ادامه افزود: یکی از این طرحها، مسئله قانون انتخابات و الکترونیکی برگزار شدن آن بود که بعد از رفع ابهام موجود دوباره به شورای نگهبان ارجاع داده شد.

وی درباره رفع ابهام قانون انتخابات اظهار داشت: ابهام موجود در مورد الکترونیکی برگزار شدن انتخابات و الکترونیکی شدن تعرفه‌های آن بود که آیا این کارت‌ها به صورت تعرفه به حساب آید یا خیر که قرار شد به صورت تعرفه و کارت حساب شود.

زارع زاده مهریزی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا با وجود کارت‌ها تعرفه‌های کاغذی هم وجود خواهد داشت، اظهار داشت: تعرفه‌های کاغذی در انتخابات وجود دارد و کاربرد کارت‌ها فقط برای آن است که کد روی این کارت‌ها با کد روی تعرفه‌های کاغذی تطبیق داشته باشد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران جوان می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال