آخرین تمرین تیم ملی فوتبال امید


آخرین تیم فوتبال امید پیش از دیدار مقابل سوریه برگزار شد.

یه گزارش خبرنگار حوزه فوتبال و فوتسال گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان آخرین تمرین تیم فوتبال امید برگزار شد.
تمرین امروز در زمین تمرین شماره ۲ مجموعه ورزشی الغرافه و در هوایی کاملا خنک و مطبوع برگزار شد.
نمایندگان رسانه های گروهی در پانزده دقیقه ابتدایی تمرین امروز نیز فرصت تهیه گزارش را پیدا کردند.
مرتضی محصص رییس کمیته فنی فدراسیون فوتبال و ناظر فنی مسابقات زیر ۲۳ قهرمانی آسیا در تمرین امروز تیم امید حضور پیدا کرد و ضمن تماشای تمرین، دقایقی را با مجتبی تقوی و محمد مایلی کهن به صحبت پرداخت.
بعد از صحبت های خاکپور، بازیکنان با انجام تمرینات مختلف با توپ و تمرینات کششی زیر نظر کن استید به گرم کردن پرداختند. دروازه بان های تیم امید نیز با سعید عزیزیان به انجام تمرینات اختصاصی پرداختند.
بخش ابتدایی تمرین امروز به بازی دست رشته اختصاص داشت که همراه به گلزنی به دروازه ها همراه بود و با شور و‌ نشاط خاصی برگزار شد.
 در آیتم بعدی تمرین، بازیکنان به دو گروه قرمز و سفید تقسیم شدند و در یک نیمه از زمین به بازی تحت فشار پرداختند.در این بخش خاکپور و‌طباطبایی بارها نکات فنی لازم را به بازیکنان گوشزد کردند.
در بخش پایانی که به تمرین گلزنی اختصاص پاشت، بازیکنان در دو گروه تقسیم شدند و با انجام حرکات ترکیبی و ورود به محوطه شش قدم به سمت دروازه ها ضربه می زدند.
 تمرین امروز تیم امید با نشاط و طراوت خاصی برگزار شد و بازیکنان روحیه و انگیزه بالایی داشتند که رضایت کادر فنی را در پی داشت. بازیکنان و کادرفنی تیم امید در پایان تمرین امروز، با تشکیل حلقه اتحاد نام ایران را فریاد زدند.

انتهای پیام

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران جوان می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال