اسامی کشتی گیران ایرانی اعلام شد


برای حضور در مسابقات جام تختی:

اسامی کشتی گیران داخلی شرکت کننده در رقابت های بین المللی جام تختی اعلام شد.

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان،سی و ششمین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد، فرنگی و پهلوانی جام تختی پنج شنبه و جمعه هفته جاری در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران برگزار می شود.


اسامی نفرات داخلی شرکت کننده در این رقابت ها به شرح زیر است:


اوزان

تیم منتخب کشتی پهلوانی

70 کیلوگرم

محمد نادری(زنجان) امید خدمتی(تهران) حمید الهیان(خراسان ش) محمد متقی نیا(خراسان ر) وحید مریمی نصب(کرمان) فردین قهرمانی(همدان)

90+ کیلوگرم

جابر صادق زاده- عبداله قمی(مازندران) احمد میرزاپور(خراسان ر) پرویز هادی(آ شرقی) اشکان مردانی(لرستان) جمال میرزائی(همدان) سینا خلیل زاده(اردبیل)

سرمربی

ایوب بنی نصرت

مربیان منتخب سرمربی با استناد به بند 1 بخش (و) نظام نامه فنی کشتی کشور انتخاب مربیان تیم ملی

امیر عفراتی(همدان)، هیات کشتی استان های مازندران، خراسان رضوی و خراسان شمالی هر کدام یک مربی معرفی نمایند.

سرپرست

سلطانعلی ترخاق





اوزان

تیم منتخب کشتی آزاد

57 کیلوگرم

محمد طهماسبی (گلستان) مهران رضا زاده (مازندران) یونس سرمستی (آذربایجان شرقی) امید جلالی بهار(البرز) سیدمصطفی دامادی- رضا اطری(مازندران)

61 کیلوگرم

بهنام احسان پور-آرش دنگسرکی-مهران شیخی-مهران نصیری(مازندران)جلال علیزاده(خراسان شمالی) بهزاد بهروزی راد(کرمانشاه) مظاهر شربتی (گلستان) فرزاد عموزاده خلیلی(مازندران)

65 کیلوگرم

علی اصغر جبلی (گستان) میثم حیدری (زنجان) مرتضی قیاسی (لرستان) میثم نصیری (زنجان) مسعود اسماعیل پور – رضا عبداله پور (مازندران)

70 کیلوگرم

مهدی تقوی- مهرشاد اکبری (مازندران) مسعود کمروند (لرستان) حامد رشیدی-حمیدرضا افضلی(کرمانشاه) سعید داداشپور(مازندران)

74 کیلوگرم

عزت اله اکبری-مرتضی رضایی قلعه-کیانوش نادری(مازندران)پیمان یاراحمدی(لرستان)مصطفی حسین­خانی(تهران)بهمن­تیموری(کرمانشاه)احمدجفاکش(خراسان­ش)

86 کیلوگرم

میثم مصطفی جوکار (همدان) محمدجواد ابراهیمی (مازندران) احسان لشگری (قزوین) احسان امینی (کرمانشاه) رضا بیات (تهران)

97 کیلوگرم

رضا یزدانی (مازندران) اسماعیل نجاتیان (خراسان رضوی) امیر محمدی(خ شمالی)حسن رحیمی(تهران)

125کیلوگرم

پرویز هادی (آذربایجان شرقی) کمیل قاسمی – جعفر شمس ناتری- جابر صادق زاده (مازندران) احمد رسولی (گلستان) سید محمدرضا آذرشکیب (گیلان)عبداله قمی(مازندران) یداله محبی(کرمانشاه)

کشتی ­گیران اعزامی به

رقابت­های جهانی جوانان

علیرضا گودرزی (تهران) محمد نامجومطلق (گیلان) ایمان صادقی (مازندران) جمال عبادی (خوزستان) رضا مظفری- مجتبی گلیج- سید ایمان حسینی (مازندران) امین طاهری (تهران)

تیم منتخب کشتی پهلوانی

جلال علیزاده(خ شمالی)*70 کیلو: محمد نادری(زنجان)*احمد جفاکش(خ شمالی)*86 کیلو:محسن کلانتریان(خ شمالی)*جابرصادق ­زاده(مازندران)

مربیان منتخب سرمربی طبق بند1بخش (و) نظام نامه انتخاب مربیان تیم ملی

رضالایق(مربی­ هماهنگ­ کننده)-محمدطلایی-علی ­اکبردودانگه-امیرتوکلیان-حسین­کریمی-علی­ اصغربذری-مسعود مصطفی­ جوکار-سعید ابراهیمی

مربیان منتخب استان­ها

هیات کشتی استان های مازندران، تهران، کرمانشاه، گلستان، آذربایجان شرقی، خراسان رضوی، زنجان و لرستان هر کدام یک مربی معرفی نمایند.




اوزان

تیم منتخب کشتی فرنگی

59 کیلوگرم

محسن حاجی پور (مازندران) سامان عبدولی (خوزستان) امید قادری (خراسان رضوی) باقر توکلیان- ایمان داودی (فارس)

66 کیلوگرم

مهدی زیدوند – امین سوری (خوزستان) محمدعلی گرایی- امین برزگر (فارس) وحید میرفتح الهی (تهران) علی ارسلان (مازندران)

71 کیلوگرم

افشین بیابانگرد – پژمان پشتام (تهران) فرشاد بلفکه (لرستان) عظیم گرمسیری (خوزستان) عباس هوشمند (فارس) برومند اصلان(لرستان)

75 کیلوگرم

سعید عبدولی – پیام بویری- رامین طاهری- رسول گرمسیری- فرشاد رستمی کیا-سیداحسان موسوی (خوزستان) هادی علیزاه پورنیا (قم) جمال اسماعیلی(تهران)

80 کیلوگرم

میلاد خسروی- یوسف اخباری (تهران) مهدی ابراهیمی (قم) امیر شاه پروری (توابع تهران) علی زینتی رفاه(قم)

85 کیلوگرم

داود عابدین زاده (تهران) حسین نوری (البرز) محمد رسولی (خوزستان) محمد ابراهیمی (کردستان) علی قیطاسی(فارس)

98 کیلوگرم

مهدی علیاری – مجید علیاری (تهران) داود گیل نیرنگ (مازندران) سید مصطفی صالحی زاده – سهیل کهنسال (خوزستان)

130 کیلوگرم

مهدی نوری (اردبیل) آرمان نظری (لرستان) پارسا نظری (خوزستان) بهنام شجعی(تهران)

نفرات منتخب شورای فنی

بهنام مهدی زاده- امیر قاسمی منجزی- داود اخباری- سامان عزیزی- مهرداد مردانی- علی محمدی

کشتی­گیران اعزامی به رقابت­های جهانی جوانان

رضا خدری-میثم دلخانی-عرفان سعادتی فر-کیوان رضایی-مهدی فلاح-امیرحسین حسینی- حمیدرضا کریمی

تیم دوم جوانان

محمدرضاگرائی(فارس)حسین­اسدی(خوزستان)محمودحبیبی(تهران)علی­ نوروزی(تهران)کیوان­رضائی(فارس)سهیل­ رئیسی(البرز)علیرضاعبدی(تهران)امین­ میرزازاده(خوزستان)

مربی ارشد

رسول جزینی

مربیان منتخب سرمربی با استناد به بند 1 بخش (و) نظام نامه فنی کشتی کشور انتخاب مربیان تیم ملی

بهروز حضرتی پور-فرشاد علیزاده-مهرداد اسفندیاری فر-مهرزاد اسفندیاری فر

مربیان تیم جوانان

رضا سیم خواه(سرمربی) حسن حسین زاده- مهدی محمدی

مربیان منتخب استان­ها

هیات کشتی استان­های تهران و فارس هر کدام دو مربی و استان های خوزستان، مازندران، البرز، کردستان و لرستان هر کدام یک مربی معرفی نمایند.






[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران جوان می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال