http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

امتیاز ممتاز تبریز؛ مسئولیت شهردار تبریز در اطلس کشورهای اسلامی

امتیاز ممتاز تبریز؛ مسئولیت شهردار تبریز در اطلس کشورهای اسلامی

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تبریز، مسئولیت شهردار تبریز در اطلس کشورهای اسلامی را، زمینه‌ای برای انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری اسلامی در سال 2018 دانست.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، سعید حاجی‌زاده، در جلسه شورای راهبردی فرهنگی ویژه «تبریز، پایتخت گردشگری اسلامی در سال 2018»، با اشاره به اهمیت این انتخاب، اظهار داشت: با توجه به اهمیتی که موضوع انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری در سال 2018 دارد، باید تمام برنامه‌ریزی‌ها نیز در این مسیر صورت گیرد.

وی با تاکید بر نقش شهرداری تبریز در معرفی تبریز به جهان، تصریح کرد: من اعتقاد دارم که مسئولیت مدیریتی آقای شهردار در اطلس کشورهای اسلامی، زمینه‌ساز این انتخاب شده است و جا دارد از ایشان به خاطر تلاش بی‌وقفه در شناساندن تبریز، قدردانی کنم.

این عضو شورای اسلامی شهر تبریز، در ادامه به ارائه برخی راهکارها پرداخت و افزود: مدت زمانی که در اختیار داریم، کوتاه است و به نظر می‌رسد در این فاصله، برنامه‌های نرم‌افزاری بیشتر و بهتر تاثیر داشته باشند؛ بر این اساس، استفاده از برنامه‌های نرم افزاری در کنار برنامه‌های سخت‌افزاری نتیجه‌ای به مراتب زودبازده خواهد داشت.

حاجی‌زاده، ادامه داد: همچنین، در دو سالی که پیش‌رو داریم، باید از ظرفیت‌های موجود بهره برده و جایگاه تبریز به عنوان اولین پایتخت تشیع را مطرح کنیم و در این راه، فقط به تبلیغات ملی و محدود به گردشگری اسلامی، بسنده نکنیم؛ بلکه این فرصت را مغتنم شمرده، تبریز را به صورت بین‌المللی معرفی کنیم.

وی با عنوان اینکه دولت نیز بخشی از کارها را برعهده بگیرد، گفت: یکی دیگر از اهداف ما، باید بر این محور باشد که تعامل و همکاری دولت در اجرای برنامه‌ها را جلب کنیم و بدین ترتیب، به این انتخاب وجهه‌ای ملی ببخشیم.

حاجی‌زاده، برنامه‌های شهرداری تبریز در بعد سخت‌افزاری را بسیار کارآمد توصیف کرد و متذکر شد: مشارکت شهروندان، یکی از ابعاد توسعه گردشگری است و ما باید برای این حوزه نیز، برنامه‌ریزی کافی داشته باشیم.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تبریز، فضاهای مجازی، گردشگری ورزشی و شناخت موقعیت‌های زمانی تبریز برای گردشگری را، از دیگر نکاتی دانست که نیاز به برنامه‌ریزی دارد.

 

انتهای پیام/گ

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
منصوریان به دنبال تلفیقی از بایرن و اتلتیکو!
کشف حفره خطرناک امنیتی در تراشه‌های اینتل
مربی کیست و چه نقشی در زندگی دارد؟
استخدام شرکت فن آوری نانو
قطع چند ساعته توئیتر و برخی دیگر سایتها؛ مقصر حملات سایبری اخیر کیست
تبدیل صدا به متن با یک ابزار خارق‌العاده+تصاویر
فجیع‌ترین مرگ یک زن در تصادف با اتوبوس +تصاویر
جابجا کردن اومبیل با کتف های قدرتمند نوجوان هندی+تصاویر
استخدام نیروی بازاریابی در کرمانشاه
گام تازه برای از بین بردن مصونیت نمایندگی
فیلم واکنش بهنوش طباطبایی به خبر طلاق از مهدی پاکدل
مد عجیب برای خانم ها در آرایشگاه های مکزیک
بی اطلاعی وزارت نیرو از افزایش قیمت قبوض برق
ماجرای انتشار فیش حقوقی یکی از جراحان دانشگاه علوم پزشکی ارومیه
اعطای کد نمایندگی عمر شرکت بیمه پاسارگاد
ماساژ پوست نوزاد با روغن گیاهی, مفید است یا مضر؟
درگذشت خلیفه بن حمد آل ثانی امیر سابق قطر ۲ آبان ۹۵
(تصاویر) از تولد کیم کارداشیان تا سقوط تبت
نحوه اجرای طرح LEZ در تهران
تریلر جدید ریمستر Skyrim بهبود‌های گرافیکی را نشان می‌دهد
تبلیغات