http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

مکان‌های فکر و تصمیم‌گیری برای خانم‌ها

مکان‌های فکر و تصمیم‌گیری برای خانم‌ها

به گزارش زنان کویر ، به نقل از  طنین یاس، این یک واقعیت غیرقابل انکار است که خانم‌ها بر اساس تصمیم‌هایی که می‌خواهند بگیرند نیاز به محیط‌هایی برای فکر کردن دارند، گاهی باید خلوت کنند و گاهی می‌تواند در محیطی پر سر و صدا اقدام به تصمیم‌گیری کنند. بدون شک محیطی که در آن کمتر حواس پرت شود، برای تفکر عمیق مناسب‌تر است. پارک‌ها، کافه‌ها، کتابخانه‌ها، طبیعت یا موزه‌‌ می‌تواند بهترین مکان‌ها برای این کار باشد. شاید هم خانم‌ها عادت داشته باشند با موزیکی آرام در پس زمینه فکر فرو  روند. حتی ممکن است در حالی که ظرف‌ها را می‌شویند بهترین و خلاقانه‌ترین تصمیم‌ها را بگیرند.

بدنیست جاهایی که برای تصمیم‌گیری انتخاب می‌کنید برای اساس شخصیت‌تان مرور کنید تا بدانید کجاها سازنده‌ترین تصمیم‌ها را می‌گیرند. به طور کلی پیدا کردن محلی برای فکر کردن به آنچه برای آن نیاز به تمرکز دارید، بستگی دارد.

اگر مستقیل هستند

خانم‌هایی که شخصیت‌های مستقل و رهبر دارند به دنبال آرامشی هستند که بتوانند در آن حلاجی کنند و خودشان به جواب برسند. خانم‌های مستقل اصولا مومقعیت‌های امن و آرام را ترجیح می‌دهند این افراد عادت‌های متقاوتی دارند. برخی از این شخصیت‌های رهبر عادت دارند که راه بروند و تصمیم بگیرند. گاهی این دسته خانم‌ها حتی با راه رفتن در یک مکان شلوغ در دنیای خودشان هستند و می‌توانند خوب تمرکز کنند، اما برخی دیگر به دنبال فضا امن و آرام می‌گردند مانند طبیعت که بتوانند با خودشان حرف بزنند و باز خورد صدای خود را بشنوند تا تحلیل‌شان بهتر جواب دهد.

اگر منفل هستند

خانم‌هایی با شخصیت منفعل معمولا ترجیح می‌دهند دیگران برای آنها الگوی رفتاری انتخاب کنند و سرمشق زندگی و خط مشی اصلی تداوم حیات را دیگران به آنها عرضه دارند، این دسته زود تحت تأثیر قرار می‌گیرند و مصالحه را به مشاجره تریج می‌دهند. افراد منفعل شخصیت‌هایی هستند که شاید نتوانند به تنهایی تصمیم‌ بگیرند بنابراین وقتی در جمعی قرار می‌گیرند ملاک‌های انتخابی‌شان را در جمع مطرح می‌کنند و این جمع است که آنها را تأیید یا تکذیب می‌کند.

پیشنهاد ویژه برای این دسته خانم‌ها، ملاقات با دوستان در یک کافه یا یک مهمانی ایده‌آل‌ترین مکان برای تصمیم‌گیری محسوب می‌شود. کافه‌هایی که این محیط را فراهم کنند کم نیستند اما شاید بتوان کافه " لند" را به طور ویژه پیشنهاد داد که هم محیط باز دارد و هم محیط بسته و انتخاب در آن راحت‌تر است.

خانم‌هایی که اهل نوشتن هستند کافی شاپ هم باعث آرامش و هم باعث انحراف فکر آنها می‌شود. نشستن روی یک صندلی راحتی و نوشیدن نسکافه می‌تواند الهام بخش تصمیم‌های مهمی باشد.

اگر استرسی هستید

خانم‌هایی که شخصیت مضطربی دارند یعنی فرآیندهای شناختی و منطق‌تان را درست بکار نمی‌گیرد و هیجان بر شناخت‌تان برتری دارد، باید حتما این استرس را تخلیه کنید تا بتوانید تصمیم درست بگیرید. ما برا شما پیشنهاد سلامتی داریم.

پیشنهاد ویژه برای خانم‌‌های استرسی: زیر دوش بهترین مکان برای گرفتن تصمیم است، آب گرم باعث افزایش جریان دوپامین شده و به طور فیزیکی باعث آرامش کلی بدن می‌شود. اگر با دویدن استرس خود را کم کرده و ذهن‌تان را آماده تصمیم‌گیری می‌کنید جاده سلامت باشگاه انقلاب جای مناسب بررای این کار است .

اگر بلند پرواز هستید

اگر شخصیت‌تان به نوعی شکل گرفته که خود را بلند پرواز می‌دانید، بدون شک در حضور جمع نمی‌توانید تصمیم بگیرید. شما به دنبال خلوتی هستید که در آن هم بتوانید تنفس کنید و هم همه چیز را تحت کنترل داشته باشید.

پیشنهاد ویژه برای این دسته خانم‌ها: اگر می‌خواهید کمی از سطح شهر دور باشید و به چشم‌اندازی نو در شهر برای فکر کردن نیاز دراید بهتر است یک جای بلند مانند بام تهران را انتخاب کنید. این مکان همه مختصات مورد نیاز شما را برای تصمیم‌گیری مناسب دارد.

اگر جوان نیستید

برخی خانم‌ها در جمع حضور دارند ولی درون خود را دارند و در جمع شلوغ فضای امنی برای خود می‌سازند. این دسته از خانم‌ها در مترو اتوبوس هم می‌توانند تصمیم‌بگیرند. خانم‌ها در سنین بالاتر ترجیح می‌دهند پابرهنه روی چمن راه بروند و از آرامشی که از ارتباط پوستشان با طبیعت ایجاد می‌شود، راحت  تصمیم می‌گیرند.

پیشنهاد ویژه برای این دسته خانم‌ها، به پارک نزدیک خانه‌تان سری بزنید و همین  طور که در چمن آن نشسته‌اید، کفش‌های‌تان را در بیاورید و روی چمن راه بروید.

انتهای پیام /

آخرین اخبار
خانه و خانواده
تفکر- زنان
این یک واقعیت غیرقابل انکار است که خانم‌ها بر اساس تصمیم‌هایی که می‌خواهند بگیرند نیاز به محیط‌هایی برای فکر کردن دارند، گاهی باید خلوت کنند و گاهی می‌تواند در محیطی پر سر و صدا اقدام به تصمیم‌گیری کنند. بدون شک محیطی که در آن کمتر حواس پرت شود، برای تفکر عمیق مناسب‌تر است.
برچسب‌ها: 
شخصیت غربی
استرس
جوان
خانم ها
زنان ایران
نحوه تولید: 
بازنشر

منبع: زنانه
تبلیغات

http://www.webiruni.ir/uploads/sujpqbk9fhkwl90d6g26bb45u2cu50jn.jpg

http://www.webiruni.ir/uploads/qk53boo8lx96sfes7wspanpa8j40j5x8.jpg

آخرین مطالب
استخدام ۷ ردیف شغلی در انتشارات گل واژه در تهران
کنتاکی بزرگمهر مشهد
۱۸ کشته در حملات ائتلاف آمریکایی به مراسم خاکسپاری در کرکوک
استخدام تحصیلدار با موتور در شرکت کلرد آمل در البرز
صالحی امیری و سلطانی فر برای وزارت «ارشاد» و «ورزش» ، یکشنبه به مجلس معرفی می شوند
26 مصدوم در «حادثه شیمیایی» در فرودگاه لندن
شورای نگهبان با کسی تعارف ندارد/ در بررسی صلاحیت نامزدهای انتخابات کوتاه نمی ‌آییم، از کسی هم ترس نداریم
روایت نابودی ناوگان فرانسه در یک نبرد دریایی + عکس
استخدام کارشناس فروش حضوری در یک شرکت معتبر حسابداری
طرح عارف برای اعتماد‌سازی بیشتر میان اصلاح‌طلبان و نظام
مرگ تلخ کودک یک ساله بخاطر لج و لج بازی پدر و مادر
درباره بازیگران اسپانسری چه میدانید؟
در حال گسترش «گردان فاتحین» در کل کشور هستیم
شیر سیاه ؛ کمیاب ترین درنده دنیا (عکس)
استخدام مسئول دفتر در شرکتی فعال در حوزه مخابرات
بحران در مدینه منوره در پی الزامی شدن ۵ بار ثبت اثر انگشت کارمندان+عکس
تعداد شهدای ایرانی حادثه تروریستی کرکوک 3 تن اعلام شد
پیشنهاد دستیار نماینده کنگره آمریکا درباره سوریه: بشار اسد را ترور کنیم
آتش بس در حلب تا روز شنبه تمدید شد
استخدام کارشناس فروش در شرکت zoodfood در فارس