با پیگیری های مهندس حسینی با ایجاد اداره میراث فرهنگی در میانه موافقت شد


با پیگیری های مهندس حسینی نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی و با دستور معاون محترم رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری اداره میراث فرهنگی در شهرستان میانه ایجاد میشود.

متن دستور رئیس سازمان میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری:

مردم شریف میانه استحقاق برخورداری از امکانات اداری و خدماتی بیش تر از شرایط موجود را دارند،لطفا پیگیری فرمائید تا مجوزهای لازم اخذ و اداره میراث فرهنگی تشکیل شود.

متن موافقت نامه  سازمان میراث فرهنگی  به درخواست مهندس حسینی:

جناب آقای حسینی نماینده محترم میانه در مجلس شورای اسلامی

بازگشت به نامه شماره 322277 مورخ 94/2/14 جنابعالی در خصوص ارتقاء نمایندگی میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری شهرستان میانه به اداره و با عنایت به پی نوشت ریاست محترم سازمان مبنی بر پیگیری موضوع تا حصول نتیجه ، به استحضار میرساند ؛ در راستای اهداف ذاتی سازمان مبنی بر توسعه صنعت گردشگری،صنایع دستی و حفظ مواریث فرهنگی و معنوی کشور و با توجه به پیگیری های بعمل آمده و ظرفیتها و پتانسیل های موجود در آن شهرستان و هم چنین بر اساس شاخص ها ی اعلام شده و کسب امتیازهای لازم از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی با ارتقاء نمایندگی مذکور به اداره موافقت بعمل آمده است.

[ منبع این خبر سایت صدای میانه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات