آمده ایم که بمانیم ...


آمده ایم که بمانیم ...

با تحیت و اکرام خدمت تک تک همشهریان عزیز

ضمن قدردانی و قدر شناسی از ابزار نظرات و محبتهای دوستان و نگاههای پر از مهر همشهریان گرانقدر ، به استحضار می رساند که حزب اعتدال و توسعه با مشی اعتدالی و عقلانیتی توام با منطق از بدو تاسیس شروع به فعالیت کرده است.

شاخه میانه این حزب نیز با اتکال به یزدان پاک و توجه به منویات بنیادگذاران این حزب موجه و خوشنام، در شهرستان میانه اعلام موجودیت کرده و بنا دارد با اعتدالی همیشگی و با رعایت اخلاق فاضله و کریمه در رفتار، کردار، گفتار و نوشتار حرکتی پویا داشته باشد.

امیدوارم بتوانیم از این فضای ارزشمند ایجاد شده بیشتر یاد بگیریم و مبلغ حرکتی سیستماتیک برپایه دانش، تعقل و تفکر ممزوج با نقد و نقادی باشیم. در این راه چشم به راهنمایی های همشهریان گرانسنگی داریم که قلبشان برای رعنای دوست داشتنی و محبوب محجوب مان - میانه عزیز- می تپد و با نام میانه اصالت و هویتی سترگ و ثمین را به یدک می کشند.

این کهن زاد بوم و مردمان نجیبش شایستگی هایی بیش از این دارند و باید میانه فردا متفاوت از میانه دیروز و میانه امروز باشد.

برای تک تک شهروندان میانجی از صمیم قلب آرزوی سلامتی داشته و یقین دارم با خردورزی کار نیمه تمام 24 خرداد 92 را در 7 اسفند 94 تکمیل خواهند کرد تا پروژه نا کار آمد نشان دادن دولت تدبیر و امید و دلسرد کردن مردم ناکام بماند. با نگاهی به گذشته تلخ، ناشر دانایی و آگاهی خواهیم بود و آینده ای دوست داشتنی برای سرزمین سربلندمان رقم خواهیم زد.

منتظر ما نیز باشید چرا که آمده ایم تا بمانیم ...

ارادتمند : حامد محقق دبیر تشکیلات حزب اعتدال و توسعه - شهرستان میانه  / 21 دیماه  1394 / میانه

[ منبع این خبر سایت صدای میانه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال