http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

آشنایی با محمدصادق نائبی (5) - رسانه و خبر

آشنایی با محمدصادق نائبی (5) - رسانه و خبر

شاید اهل رسانه، این ویژگی مهندس نائبی را برجسته ترین ویژگی ایشان تصور کنند. در زمینه رسانه سایبری، نائبی را باید تاثیرگذارترین میانه ای در ده سال گذشته دانست همچنان که قافلان را تاثیرگذارترین رسانه کاغذی میانه. کسی که برای نخستین بار و قبل از شهرستان های هم سطح، نخستین رسانه خبری میانه را در سال 1384 با وب سایت میانه (www.miyaneh.com) راه اندازی نمود و چند سال بعد با راه اندازی پایگاه خبری صدای میانه (www.vom.ir)، در طول 10 سال  گسترده ترین سایت خبری شهرستانی را در شمالغرب کشور را بنیان نهاد.

اکنون میانه، شهری پیشرو در رسانه الکترونیکی در استان محسوب شده و صدای میانه در پرمخاطب ترین و گسترده ترین پایگاه خبری شهرستانی شمالغرب کشور می باشد طوریکه سایت خبری شهرستانی با 50 بازدید روزانه در سال 1384 اکنون در سال 1394 به مرز 50 هزار بازدید روزانه رسیده است و بیش از 70 هزار خبر در عمر این پایگاه منتشر شده است.

صدای میانه هم اکنون با فعالیت مستمر صدها فعال خبری شامل شهروندان و روابط عمومی های ادارات و شرکتها، بستری پویا و شاداب برای انتشار روزانه ده ها خبر در موضوعات میانه و ایران می باشد و ادارات و سازمان ها به درج اخبار و عملکردهای خود و شهروندان به درج عقاید، راهکارها و ایده های خود می پردازند و کاربران نیز با درج کامنت های پیشنهادی یا انتقادی خود به پویایی مطالب کمک می کنند سابقه ده ساله حضور در سطح اول خبررسانی و آگاهی دهی الکترونیک در میانه، نائبی را به یک چهره رسانه ای اثرگذار در تاریخ میانه تبدیل کرده است. در سایت صدای میانه هزاران میانه ای و دهها هزار هموطن با سلایق مختلف گرد هم آمده و با تحریر یا نقد مطالب با موضوعات مختلف، به تضارب افکار و ایده ها می پردازند. به لطف همین فضای رسانه ای، به تدریج واکنش های غیرمنطقی و گلایه ها و شکایت بازی ها تبدیل به عملکرد منطقی و محتاطانه و هوشمندانه نهادها و ادارات و پاسخگویی سریع و صریح مسولین شهرستان گردیده است. صدای میانه بخاطر آنتایم و آنلاین بودن، باب جدید در عرصه خدمات رسانی و اطلاع دهی را باز کرده و مرز مردم و مسئولین را برداشته است طوریکه گاهی اعتراضات و ابهاماتی که در بروکراسی های پیچیده اداری چندین ماه طول می کشد تا پاسخی دریافت شود اکنون به فاصله چند دقیقه رفع ابهام یا شرح واضح داده می شود.

صدای میانه طبق رنکینگ جهانی الکسا در میان یک و نیم میلیارد سایت جهانی خبری، مستهجن، فروشگاهی و فریب دهنده با کلمات کلیدی ، در رتبه 88 هزار قرار گرفته و هر روز شاهد بهبود رنکینگ آن هستیم درحالیکه مخاطبان صدای میانه شاهدند که این سایت نه از کلمات گمراه کننده در موتورهای جستجوگر استفاده می کند نه تبلیغات دارد و نه برای جلب مخاطب از مطالب سخیف و مهیج استفاده می کند.

صدای میانه در میان صدها سایت خبری ادارات، فرمانداری ها، استانداری ها، سازمانها، خبرگزاری ها، پایگاههای خبری و ... در استان های شمالغرب کشور رتبه 3 را دارد که نتیجة ده سال فعالیت مستمر، پویا و شاداب و ایجاد محیطی با اعتدال است.

صدای میانه در طول عمر خود هرگز از کمک مالی دیگران استفاده نکرده و حتی برای رعایت حوصله مخاطبان، از درج تبلیغات پرهیز می کند و حتی درج اخبار ادارات نیز در این محیط، رایگان می باشد.

رتبه وب سایت صدای میانه در تاریخ 20 دی ماه 1394 در دنیا و ایران منتشر شده در وب سایت آلکسا

منبع: صدای میانه
تبلیغات

http://www.webiruni.ir/uploads/sujpqbk9fhkwl90d6g26bb45u2cu50jn.jpg

http://www.webiruni.ir/uploads/qk53boo8lx96sfes7wspanpa8j40j5x8.jpg

آخرین مطالب
بررسی رنو کوئید از نگاه نشریات معتبر خودرو
دقیقه نود/ چه کسانی باید واکسن آنفلوانزا بزنند؟
حضور جنجالی بازیگر مستهجن اریکا گری در ایران برای جراحی! عکس
برد پرگل صنعت نفت آبادان و تساوی صبا
دانلود آهنگ جدید ابراهیم هاشمی حس
استخدام کارمند جهت کار اداری و فروش در بازرگانی سیلک رود
درمان سرطان پروستات با گیاهان دارویی
باران و باد شدید برای ۴ استان
عکس های دیدنی و حیرت انگیز اعماق اقیانوس (3)
پیروزی پرسپولیس با گلزنی رامین رضاییان
راهنمای انواع شیر؛ کدام شیر بهتر است؟
عوارض مصرف ماری جوانا بر بدن
سعودی‌ها‌ روزانه چقدر کار می‌کنند؟
عجیب: 3 عروسکی که باعث طلاق این زن شد / عکس
اختلال در شبکه پلی استیشن و بسیاری سایت‌های دیگری در اثرات حملات DDoS
دانلود آهنگ جدید علیرضا جورسرا یکی از ما
استخدام متصدی مرکز تماس در اصفهان
تحریک حس رقابت فرزندان توسط والدین، خوب یا بد؟
بیرانوند به بازی نفت آبادان می‌رسد
عکس نوشته های متولدین آبان ماه