مهدی انصاری و سروش قندچی شناگران ميانه اي در اردوی تیم‌ملی شنای ایران برای آمادگی حضور در مسابقات انتخابی المپیک ریو ۲۰۱۶ در استخر قهرمانی آزادی تهران به مرحله آماده سازی اختصاصی رسیدند


مهدی انصاری و سروش قندچی شناگران آذربایجانشرقی (ميانه)در اردوی تیم‌ملی شنای ایران برای آمادگی حضور در مسابقات انتخابی المپیک ریو ۲۰۱۶ در استخر قهرمانی آزادی تهران به مرحله آماده سازی اختصاصی رسیدند.

ملی پوشان شنای ایران برای حضور در مسابقات انتخابی المپیک و کسب حدنصاب های مورد نیاز ماه‌هاست در اردوهای متمرکز و غیر متمرکز به سر می برند. 

هفت شناگر به صورت متمرکز  و  هشت شناگر به صورت غیرمتمرکز با دستور تمرینی کادر فنی تیم ملی در حال پیگیری تمرینات خود هستند. 

اردوی متمرکز تیم ملی شنا در استخر قهرمانی آزادی تهران و با حضور شش شناگر پیگیری می‌شود.ملی پوشان تا پیش از اعزام به مسابقات انتخابی المپیک به همین ترتیب اردوهای خود را پیگیری خواهند کرد. 

خشایار حضرتی مربی تیم ملی شنادرباره وضعیت آمادگی ورزشکاران گفت:  شروع فصل خوب بوده است. تنها نگرانی ما این سرماخوردگی های ویروسی هستند. 

در این دوره های تمرینی سطح ایمنی ورزشکاران به دلیل فشار بالای تمرینات کاهش می‌یابد و باید مراقب وضعیت سلامت آن‌ها باشیم که خدای نکرده از تمرینات جا نمانند. آمادگی عمومی ورزشکاران در حال حاضر بین ۸۰ تا ۸۵ درصد است. باید آمادگی اختصاصی، تحمل لاکتاک و درصد باقی مانده آمادگی عمومی را در انتهای فصل بدست آوریم. به  طور کلی هدف گذاری ما برای کسب اوج آمادگی در ماه فروردین ۹۵ است و تلاش می‌کنیم ورزشکاران پیش از اعزام به مسابقات انتخابی در بهترین شرایط خود قرار بگیرند.

شایان ذکر است دو تن از شناگران ارزنده استان آذربایجان شرقی عضو تیم ملی شنا هستند.

اعضای حاضر در اردوی تیم ملی شنا:

کادر فنی: عباسعلی کشتکار (سرمربی) – خشایار حضرتی (مربی)

شناگران متمرکز (استخر قهرمانی آزادی تهران):

جمال چاوشی فر – مهدی انصاری (آذربایجان‌شرقی-ميانه) – احمدرضا جلالی – آرشام میرزایی  –  افشین عسگری  – احسان شفائیان 

شناگران غیر متمرکز:

آرین علیایی – سروش قندچی (آذربایجان‌شرقی) – امیرمحمد شجاعی فر – محسن مهمان نواز – امیر عباس امراللهی – حسین درویش – سجاد فرشچی – آرمان صانعی

[ منبع این خبر سایت صدای میانه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال