http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

فرماندار ویژه میانه بر ضرورت ریشه کنی بیسوادی و ارتقای کیفیت آموزشی در آموزش و پرورش تاکیدکرد

فرماندار ویژه میانه بر ضرورت ریشه کنی بیسوادی و ارتقای کیفیت آموزشی در آموزش و پرورش تاکیدکرد

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه بر ضرورت ریشه کنی بیسوادی و ارتقای کیفیت آموزشی در آموزش و پرورش از سوی مسوولین امر تاکیدکرد.
حمید شکری در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان میانه با بیان اینکه باید از دوران ورود به مدرسه ریشه بی سوادی را بخشکانیم خواستار مشارکت هرچه بیشتر مسوولین از جمله شوراهای اسلامی روستاها و دهیاران برای ریشه کنی بی سوادی در دورترین نقاط شهرستان شد.
وی به بحث انتخابات و به اوج رسیدن شور و حال انتخاباتی اشاره کرده افزود: آموزش و پرورش از پر جمعیت ترین نهادهای کشور بوده و می تواند مورد هدف نامزدهای انتخاباتی در راستای تبلیغات قرارگیرد که در این خصوص انتظار می رود آموزش و پرورش به حوزه تبلیغات انتخاباتی وارد نشود.
فرماندار ویژه میانه همچنین اظهارکرد: تصمیم گیری برای اجرای پروژه های عمرانی آموزش و پرورش باید در شورای آموزش و پرورش صورت گرفته و طرحهای پیشنهادی قبل از تخصیص بودجه اعلام شود.
شکری از به مرحله اجرارسیدن مصوبات شورای آموزش و پرورش ابراز خرسندی کرده افزود: نتیجه صورت جلسات باید بعد از 20 روز به فرمانداری ارائه شود تا در صورت بروز مانع و مشکل بتوانیم به رفع آن کمک کنیم.
مدیر آموزش و پرورش میانه نیز در این جلسه از به صفر رسیدن درصد آمار بیسوادی افراد 10 تا 20 ساله در سطح شهرستان خبرداده افزود: از 20 تا 49 سال در حدود 4 هزار بی سواد داریم که همه تلاش خود را برای جذب این افراد به کار بسته ایم  که تابحال 240 نفر از این افراد جذب آموزش شده اند.
اسفندیار صادقی اظهارکرد: تمامی روستاهای شهرستان حتی با یک دانش آموز دارای معلم بوده و تلاش داریم کسی از چرخه آموزش در سالهای اول آموزش از سطح شهرستان باز نماند.
وی از کسب رتبه های برتر آموزش و پرورش در حوزه های کیفیت بخشی به علوم انسانی، ارتقای بهداشت و غیره در سال جاری در سطح استان خبرداده به اجرای برنامه های مختلف از جمله برپایی نمایشگاهها و کارگاههای آموزشی مختلف از سوی آموزش و پرورش در سال جاری اشاره کرده افزود: در هفته شوراهای آموزش و پرورش از 24 دی تا 30 دی ماه شاهد اجرای برنامه های مختلف از سوی این مدیریت خواهیم بود. 
وی از افتتاح استخر دانش آموزی در آینده نزدیک خبرداده افزود: در جهت توسعه فضای آموزشی نیز شاهد مشارکت خیرین هستیم که در سال جاری 45 کلاس درسی از سوی خیرین افتتاح شده است.   
 

منبع: صدای میانه
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
مقررات اداری و استخدامی شهرداری‌ها و دهیاری‌ها
چه خبر از شبکه‌های اجتماعی هنرمندان؟! +تصاویر (سری ۱۹۱)
الناز حبیبی: تمام دردهای یک زن با عشق درمان می‌شود! + عکس
سفارش کی روش به دژاگه
تاثیر بازی «فیل» و «الاغ» بر اقتصاد ایران
صدای کی‌روش باز هم درآمد
پست اینستای سفیر ایران در انگلیس برای ظریف و کری
اعلام آمادگی کامل مالکان برای همکاری در مسیرگشایی کمربندی جنوبی
بهنوش طباطبایی در اکران فیلم سیانور در مشهد + تصاویر
استخدام بازاریاب و مسئول فروش خانم در یک کارخانه تولیدی
مقدار انرژی 1 لیوان شیر؟ + مقدار انرژی 1 لیوان شیر کاکائو
حذف خودخواسته روحانی: استراتژی فشار
داعش مانع اجرای فریز نفتی
محافظت از حسن روحانی در اراک +عکس
داماد عصبانی دوساعت بعد عقد عروسش را طلاق داد!
با حکم استاندار تهران، سید مهدی محمدی فرماندار شهر قدس شد
ورود رییس جمهور فنلاند به ایران + تصاویر
استخدام کارشناس بازرگانی در یک شرکت معتبر بازرگانی
نامه معرفی 3 وزیر پیشنهادی اعلام وصول شد
انهدام باند شرارت معروف به گروه «لاتورسر»
تبلیغات