اعدام قاچاقچیان موادمخدر در اردبیل و رشت


به گزارش صدای میانه به نقل از باشگاه خبرنگاران ؛ این افراد پس از تایید حکم توسط دادستان کل کشور و مخالفت کمیسیون عفو با درخواست عفو آنان، در دو مرحله و در نهایت نظر به موافقت رئیس قوه قضائیه با اجرای حکم آنان طی مراحل شرعی و قانونی، اجرای حکم، امروز در زندان مرکزی اردبیل به اجراء گذاشته شد.

این سه نفر در پرونده‌های جداگانه‌ای به ترتیب به جرم نگهداری مواد مخدر از نوع هروئین به میزان بیش از 2 کیلو و 990 گرم، نفر دوم به جرم حمل مواد مخدر از نوع هروئین به میزان 990 گرم و شیشه به میزان 995 گرم و نفر سوم به جرم نگهداری مواد‌مخدر از نوع هروئین و شیشه به مقدار یک کیلو و 80 گرم و نیز به جرم نگهداری تریاک و حشیش و گراس، به اعدام محکوم شده بودند.

*****************

قاچاقچي موادمخدر امروز در رشت به دار مجازات آويخته شدند.

به گزارش صدای میانه به نقل از خبرگزاري صدا و سيما رييس کل دادگستري گيلان امروزگفت: مردي 34 ساله، اهل کوچصفهان به جرم خريد و نگهداري 87 گرم هروئين و 20 گرم شيشه امروز در رشت اعدام شد.

احمد سياوش پور افزود: همچنين مردي 33 ساله اهل کرج به جرم حمل 4 کيلو و 960 گرم هروئين امروز در اين شهر اعدام شد.

وي گفت : اين 2سوداگر مرگ امروز در زندان مرکزي لاکان رشت به دار مجازات آويخته شدند.

[ منبع این خبر سایت صدای میانه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال