خانه ای با بوی بهشت (+تصاویر)


مرکز نگهداری پسران 6 تا 12 سال بی سرپرست و بدسرپرست امیدنو (آچاچی)

موسسه خیریه امید نو در سال 1389 ثبت و به نام مؤسسه خیریه امید نو میانه استان آذربایجان شرقی توسط هادی حنیفه پور به فعالیت خود رسمیت بخشید. این موسسه در مهر ماه 1392 با دریافت پروانه فعالیت از سازمان بهزیستی کشور اقدام به دایر کردن خانه امیدنو برای نگهداری از کودکان بی سرپرست پسر از سنین 6 الی 12 سال در "شهر ترک" نمود و با کمک خیرین به اداره این مرکز مشغول است. این مرکز هم اکنون در "شهر آچاچی" به فعالیت خود ادامه می دهد.

موسسه خیریه امید نو، نهادی غیر دولتی و کاملاً مردمی است که کلیه هزینه های آن توسط افراد نیکوکار و خیّر تأمین می شود.

کودکان 6 تا 12 ساله که در این مرکز نگهداری می شوند از شهرستانهای میانه، تبریز، مرند، آچاچی و ترکمنچای هستند که 6 کودک پس از رسیدن به سن 12 سالگی به سایر مراکز نگهداری منتقل شده و برخی خانواده ها نیز آنها را به فرزند خواندگی قبول کرده اند.

همشهریان می توانند کمک های نقدی خود را به شماره حساب 3154359358 به نام کمک­های مردمی موسسه خیریه امید -بانک ملت واریز و همچنین کمک های غیرنقدی خود را با هماهنگی مسئولان موسسه به مرکز اهدا نمایند. جهت اطلاعات بیشتر با شماره های 09141240985  و 09144231068  تماس حاصل فرمایید.

 

مطلبی با عنوان " عطش "امید" در خانه کودکان بی سرپرست" از رامین مهاجری خبر نگار نصر از سایت نصر همراه با تصاویر:

http://nasrnews.ir/News/tabid/243/ArticleID/36502

​منبع تصاویر از سایت نصر می باشد. 

 

 

 

[ منبع این خبر سایت صدای میانه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال