http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

چه رنگ مو و آرایشی برای پوستتان مناسب است

چه رنگ مو و آرایشی برای پوستتان مناسب است

چه رنگ مو و آرایشی برای پوستتان مناسب است

چه رنگ مو و آرایشی برای پوستتان مناسب است پارس ناز : آرایش کردن شاید یک کار شخصی به نظر برسد ولی یک هنر است و به مرور زمان، باتوجه بیشتر زنان به حفظ جوانی و شادابی چهره شان تبدیل به یک علم شده است؛ علمی که اصول و قواعد خاص خودش را دارد. حتما شما چند سالی است که از لوازم آرایش استفاده می کنید و به تجربه به یک سری تکنیک های شخصی و رنگ های مناسب تر دست یافته اید و به این رنگ ها و روش ها عادت کرده اید ولی شاید آنها واقعا برازنده چهره شما نباشند و شما با انتخاب رنگی بهتر، بتوانید چهره ای زیباتر برای خود بسازید. این گزارش را بخوانید تا بدانید چه تیپ چهره ای دارید و با استفاده از چه رنگ هایی می توانید بهترین و زیباترین چهره را برای خودتان بسازید.

چهره بلوند (موهای روشن با صورت سرد)

 

بهترین رنگ ها برای سایه:

خاکستری زغالی، آبی آسمانی، یاسی و گوجه ای. ریمل خاکستری برای این افراد بهتر از ریمل های مشکی است.

 
بهترین رنگ رژگونه:
صورتی ملایم
بهترین رنگ های رژلب:
صورتی کم رنگ، یاسی، قهوه ای با ته رنگ صورتی
بزرگترین اشتباه برای چهره های بلوند سرد، استفاده از رنگ های زرد و نارنجی در آرایش است. چهره های بلوند با این رنگ ها بیمارگونه به نظر می رسند. البته این تیپ چهره در میان ایرانیان زیاد نیست و اغلب بانوهای ایرانی چهره ای گرم دارند ولی خانم هایی که با استفاده از مش مو و رنگ ابرو چهره خود را به تیپ بلوند سرد نزدیک می کنند، باید از این رنگ ها در آرایش استفاده کنند. چهره های بلوند سرد بهتر است به جای رنگ های تند زرد و نارنجی از رنگ های خنک خاکستری، آبی و صورتی در آرایش خود استفاده کنند تا چهره شان جذاب تر به نظر برسد. از طرف دیگر مراقب باشید با استفاده بیش از حد از رنگ های خنک، چهره تان را رنگ ورو رفته نکنید.  اگر می خواهید چشم های کم آرایش و لب های بی رنگی داشته باشید، به طور مفصل از ریمل استفاده کنید. آخرین قدم در آرایش چهره های بلوند هم استفاده از یک رژگونه ملایم و کم رنگ است. اگر چهره بلوند سردی دارید، هیچ وقت سراغ رژگونه ای پررنگ تر از صورتی ملایم نروید.

چهره بلوند (موهای قهوه ای روشن با صورت گرم)
بهترین رنگ های سایه:
قهوه ای، طلایی و سبز براق و زرد ملایم

بهترین رنگ رژگونه:
قهوه ای گندمی

  بهترین رنگ های  رژلب:
قهوه ای طلایی، صورتی چرک و برنز
اگر صورت شما ته رنگ زرد یا طلایی دارد، باید از رنگ های بنفش و صورتی پررنگ در انتخاب سایه خودداری کنید. این رنگ ها صورت شما را رنگ پریده نشان می دهند و باعث می شوند سیاهی و گودی دور چشم تان عمیق تر و پررنگ تر به نظر برسد. سایه های کم رنگ تر به صورت شما با موهای قهوه ای روشن لطافت بیشتری می دهند پس از سایه و رژگونه پررنگ در آرایش تان استفاده کنید. در استفاده از رژگونه هم دقت کنید چون رژگونه تیره، شما را مسن تر نشان می دهد. برای تکمیل آرایش تان مقدار کمی از رژگونه کم رنگ و برنز را روی استخوان گونه، سربینی و چانه بمالید تا چهره گرم و دلنشین شما را گرم تر و گیراتر نشان دهد.

موهای قرمز با صورت بی رنگ

بهترین رنگ ها برای سایه:
نارنجی، خاکی، سبز روشن و برنز

بهترین رنگ رژگونه:
صورتی چرک، رژگونه رنگ پوست با دانه های براق

بهترین رنگ های رژلب:
قرمز نارنجی، صورتی و آجری

موقرمز ها در آرایش باید از یک قانون ساده پیروی کنند؛ هرچه ساده تر، بهتر. برای آرایش چشم فقط از یک رنگ استفاده کنید؛ رژلب کم رنگی بمالید. اگر در این گروه جای دارید، سایه سبز، صورتی و رنگ های طیف قهوه ای به چهره شما می آید. ترجیحا از رژگونه استفاده نکنید ولی اگر به یک مهمانی شب دعوت شده اید و باید آرایش کاملی داشته باشید، از صورتی چرک و رژگونه های براق کننده استفاده کنید. بهترین ترکیب رنگ آرایشی برای خانم های موقرمز با صورت رنگ پریده، سایه سبز و قهوه ای با رژلب نارنجی و گلی است. بانوانی با این تیپ چهره بهتر است از ریمل های قهوه ای به جای ریمل مشکی استفاده کنند چون ریمل مشکی روی این تیپ چهره ها غیرطبیعی به نظر می رسد. از ریمل قهوه ای استفاده کنید و هیچ وقت ریمل را در آرایش تان فراموش نکنید چون مژه های شما رنگ خاصی ندارد و این ریمل به چشم های شما جذابیت می دهد.

موهای تیره با صورت گرم

بهترین رنگ ها برای سایه:
سبز زیتونی، قهوه ای شکلاتی، قرمز و نارنجی چرک

بهترین رنگ های رژگونه:
قهوه ای گندمی، صورتی براق در زمان های خستگی

بهترین رنگ های رژلب:
کشمشی، قهوه ای شکلاتی، قرمز و نارنجی

صاحبان این چهره های گرم باید با استفاده از رنگ های تیره در سایه، چهره خود را گرم تر نشان دهند تا به زیبایی و جذابیت چهره شان بیفزایند. اگر دارای چنین چهره ای هستید، در صورت خود دقت کنید. ته رنگی از سبز، آجری، خرمایی یا قهوه ای شکلاتی را در صورت تان می بینید؛ از همین رنگ ها باید در آرایش صورت تان استفاده کنید. برای استفاده مکرر و روزانه از رژگونه می توانید از رنگ قهوه ای گندمی برای رژگونه خود استفاده کنید اما هنگامی که خسته هستید، سراغ رنگ صورتی گرم برای رژگونه بروید. خستگی چهره، فرد را زرد نشان می دهد؛ شما با رژگونه صورتی این زردی را از چهره خود دور می کنید.

موهای تیره با صورت بی رنگ
بهترین رنگ ها برای سایه:
 
خاکستری، مشکی و نقره ای
بهترین رنگ رژگونه:
صورتی

بهترین رنگ های رژلب:
 
صورتی گلی، قرمز خونی و ارغوانی
تضاد میان رنگ مو و رنگ چهره شما بهترین امکان برای انجام یک آرایش کامل است. شما می توانید آرایش کامل چشم و رژلب پررنگ، هر دو را با هم روی چهره تان امتحان کنید. تضاد میان رنگ چشم و رنگ رژلب را برای یک آرایش خوب امتحان کنید. مثلا از رنگ هایی مانند قهوه ای شکلاتی و خاکستری برای سایه چشم استفاده کنید و رژلب گلی، قرمز خونی بمالید. این تضاد، چهره جذابی به شما می دهد. هرقدر بخواهید، می توانید آرایش چشم و رنگ رژلب تان را کم و زیاد کنید ولی حواس تان باشد حتما از رژگونه صورتی چرک برای تکمیل آرایش تان استفاده کنید. این رنگ رژگونه برای جذاب کردن چهره شما ضروری است.
موهای تیره با صورت سبزه روشن

بهترین رنگ ها برای سایه:

خاکستری زغالی، قهوه ای شکلاتی، صورتی کم رنگ، یاسی و آبی آسمانی به همراه ریمل مشکی

 
بهترین رنگ های  رژگونه:

اگر از سایه های روشن و رنگی استفاده می کنید، صورتی براق مناسب است اما اگر سایه تیره زده اید، رژگونه قهوه ای با ته رنگ قرمز مناسب تر است.

بهترین رنگ رژلب:

براق بدون رنگ، قهوه ای شکلاتی سوخته، صورتی کم رنگ و براق

شما برخلاف رگه های تیره چهره تان و سبزه رو بودن تان، چهره سردی دارید؛ به همین دلیل به جای رنگ های روشنی که به افراد سبزه پیشنهاد می شود، سراغ سایه های رنگی بروید تا یک تضاد جذاب و زیبا روی چهره تان ایجاد کنید و از طرف دیگر به چهره تان رنگ بدهید. سایه های رنگی را با یک رژلب ساده و کم رنگ همراه کنید تا هماهنگی چهره تان به هم نریزد. اگر نمی خواهید از سایه های رنگی استفاده کنید، سایه تیره (از طیف خاکستری) با رژلب کم رنگ هم انتخاب خوبی برای شماست.

منبع: پارس ناز
تبلیغات

http://www.webiruni.ir/uploads/sujpqbk9fhkwl90d6g26bb45u2cu50jn.jpg

http://www.webiruni.ir/uploads/qk53boo8lx96sfes7wspanpa8j40j5x8.jpg

آخرین مطالب
جزئیات تمرین مختلط پسران ودختران ملی پوش اسکیت باز ایرانی! (عکس)
جنگنده های ترکیه شمال حلب را بمباران کردند
استخدام کادر فروش،اداری،مالی،فنی،منابع انسانی،بازاریابی در مبناتلکام
تاثیرات مفید داروی ضد التهاب غیر استروئیدی بر سرطان مثانه
ازدواج عجیب و جنجالی عروس یک ساله با داماد ۳ ساله (عکس)
تخلف مخابرات در دریافت از مشترکان
استخدام مربی مهد کودک | شنبه ۱ آبان ۹۵
پیامدهای خطرناک سردرد میگرنی
پیروز آخرین مناظره ترامپ و کلینتون بر اساس نظرسنجی ها
سقوط جرثقیل در هوای توفانی
استخدام کارشناس فروش حضوری در شرکت پویا پرداز قرن
فاصله زمانی استاندارد برای فرزندآوری
ترویج سبک زندگی عروس ملکه انگلیس در قطارهای ایران! (عکس)
جاده کندوان فردا یک‌ طرفه است
غارت کتابهای نخستین کتابخانه عمومی کشور در خرم آباد+تصویر
استخدام مدیر | شنبه ۱ آبان ۹۵
تاثیر روماتیسم مفاصل بر پاها
عکس جدید همسر قوچان نژاد در کنار خواهرش!
«تتلو» عذرخواهی کرد +عکس
فیلم گزارش روستای آوین ، زادگاه شهید آوینی