اسلامیت و مردم‌سالاری دو رکن گران‌سنگ نظام است/ با آسیب‌ها بر مبنای قانون و عقل برخورد می‌شود


نائب رئیس مجلس شورای اسلامی و معاون پارلمانی رئیس‌جمهور امشب در برنامه گفتگوی ویژه خبری به بررسی مسئله انتخابات پرداختند

به گزارش خبرنگار سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان انتخابات اعتبار و ابهت ملت امشب 21 دی در برنامه گفتگوی ویژه خبری با حضور محمدحسن ابوترابی فرد نائب رئیس مجلس شورای اسلامی و حجت‌الاسلام انصاری  معاون پارلمانی رئیس‌جمهور مورد بحث و بررسی قرار گرفت

** اسلامیت  و مردم‌سالاری دو رکن گران‌سنگ نظام است
ابوترابی فرد در ابتدا در پاسخ به سؤال اول مجری برنامه پیرامون اهمیت نقش انتخابات در کشور گفت: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری جمهوریت فرزند اسلامیت نظام است و از درون اسلامیت به مردم‌سالاری راه پیدا می‌کند لذا این  دو رکن گران‌سنگ دستاورد اسلامیت نظام است

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که در این رابطه یک رکن چارچوب تعریف‌شده در آموزه‌های دینی و رکن دیگر مورد پذیرش مردم قرار گرفته است افزود: مردم باید در عرصه انتخابات نامزدهای انتخابات را به درست برگزینند.

** مردم‌سالاری در نظام دینی جایگاه فاخری دارد
وی با تاکید بر این که مردم‌سالاری در نظام دینی جایگاه فاخری دارد گفت: مردم بر اساس باور و اعتقاد دینی و اسلامی خود در عرصه انتخابات حضور می‌یابند.
ابوترابی فرد با اشاره به این که پیوند ناگسستنی بین دو رکن رکین اقتدار نظام وجود دارد ادامه داد: رهبر معظم انقلاب بر راهبرد حضور حداکثری مردم در کنار صندوق‌های رأی تاکید دارند.

*** انتخابات میدان حضور همه مردم و نقش‌آفرینی آن‌ها بر سرنوشت کشورشان است

انصاری در ادامه برنامه در پاسخ به سؤال اول مجری برنامه مبنی بر این که جریان‌های سیاسی با چگونه به نفوذ توجه کنند بیان کرد: انتخابات میدان حضور همه مردم و نقش‌آفرینی آن‌ها در سرنوشت خودشان و کشور است.

وی با  اشاره به این که اکثریت مردم کشورمان مسلمان هستند اما باید اذعان داشت که ایران خانه همه است افزود: همه مردم از هر طیف و گروهی باید احساس کنند که عضو این خانه هستند.

انصاری خاطر نشان کرد: هر آسیبی برای زیست مناسب که متصور باشد باید با آن آسیب بر مبنای قانون و عقل برخورد کرد و محیط را از آسیب‌ها دور نگه داشت.

حجت الله انصاری با اشاره به این که این نظام و کشور دشمنان فراوانی دارد افزود:  نظام انتخاباتی‌مان بر اساس قانون و تجربه گران‌سنگ بنانهاده شده است.

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران جوان می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال