شاهقلیان: لزوم ارتقای کمی و کیفی ساختمان مراکز انتظامی در شهرستان ملارد


معاون اجتماعی و انتظامی فرمانداری ملارد گفت: ارتقای کمی و کیفی ساختمان‌ها و ابنیه‌های انتظامی در این شهرستان ضرورتی اجتناب‌ناپذیر است که باید نسبت به حصول آن اقدام شود.

شاهقلیان: لزوم ارتقای کمی و کیفی ساختمان مراکز انتظامی در شهرستان ملارد
مجتبی شاهقلیان معاون اجتماعی و امنیتی فرمانداری ملارد در گفت‌وگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به نقش تعیین کننده دستگاه‌ها و مراکز انتظامی در حفظ آرامش خاطر و امنیت شهر و شهروندان عنوان کرد: به طور یقین هر آنچه امکانات در این حوزه تقویت شود خروجی و بازدهی مطلوب‌تری در عرصه‌های امنیتی و انتظامی شهرستانی همچون ملارد به دست می‌آید.

وی افزود: در حال حاضر یکی از کمبودها و نارسایی‌های موجود در عرصه انتظامی این شهرستان معطوف به ابنیه و ساختمان‌های ستادی و اداری این بخش می‌شود.

معاون اجتماعی و انتظامی فرمانداری ملارد عنوان کرد: در حال حاضر فرمانداری انتظامی شهرستان مذکور در ساختمان استیجاری مستقر است و در فضای نه چندان مطلوبی ارائه خدمات می‌کند. 

شاهقلیان گفت: در شرایط کنونی پلیس‌های تخصصی همچون فتا در این منطقه مستقر نشده‌اند که اصلی‌ترین عامل آن را باید در فقدان فضا و ساختمانی مناسب برای فعالیت و استقرار جستجو کرد.

وی افزود: ایجاد و احداث ساختمان انتظامی ملارد مصوب شده وامیدواریم مجموعه انتظامی شهرستان ملارد نسبت به پیگیری عملیات احداث ساختمان مورد نیاز خود اقدامات لازم را در اولویت قرار دهد.

انتهای پیام / 

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران جوان می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال