قائدرحمت: اخذ عوارض از تونل‌های شهری طرح پایداری نخواهد بود


سخنگو کمیسیون اجتماعی‌گفت: اجرای طرح اخذ عوارض از تونل‌های شهری ایجاد زحمت برای مردم است.

تم
عباس قائدرحمت سخنگو کمیسیون اجتماعی در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در رابطه با احتمال اخذ عوارض در مبادی تونل‌های شهری گفت: به شهرداری پیشنهاد می‌کنیم بهتر است به جای طرح چنین مواردی به دنبال کسب درآمد در فضاهای منطقی‌تری باشد.

وی با اشاره به تردد روزانه چندین میلیون خودرو و موتورسیکلت در محدود طرح ترافیک اظهارداشت: اجرای طرح اخذ ورودی به تونل‌های شهری به دلیل آنکه عده‌ای محل سکونت یا مکان کسب و کارشان در این محدوده‌هاست و هر روز باید از این مسیرها عبور کنند طرح منطقی‌ای به نظر نمی‌رسد.

وی ادامه داد: معتقدم مردم در اجرای چنین طرح‌هایی به زحمت می‌افتند و چنین مسائلی برای مردم ایجاد نارضایتی می‌کند.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی با تاکید بر اینکه اینها بار اضافه‌ای است که به دوش مردم گذاشته می‌شود، خاطرنشان کرد: نباید با چنین طرح‌هایی زحمت مردم را بیشتر کنیم. لذا احتمال اینکه این طرح به نتیجه برسد کم است و شهردار باید به دنبال منابع درآمدی پایدارتر باشد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران جوان می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال