عضو هيأت علمي دانشگاه كاشان در فهرست سرآمدان علمي ايران


مسعود صلواتي نياسر، عضو هيات علمي دانشكده شيمي دانشگاه كاشان در فهرست 100 نفر از سرآمدان علمي ايران قرار گرفت.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان و به نقل از روابط عمومی دانشگاه کاشان اين فهرست در فدراسيون سرآمدان علمي ايران و زيرنظر معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري تدوین شده است .

فدراسيون سرآمدان علمي ايران مطابق آيين نامه اين فدراسيون براي حمايت از دستاوردهاي علمي معتبر، 100 نفر از سرآمدان علمي كشور را در قالب دو گروه الف و ب شناسايي و گرنت هاي پژوهشي و آزمايشگاهي به آنها پرداخت كرده است.

صلواتي با قرار گرفتن در گروه "ب" سرآمدان علمي كشور، موفق به دريافت 350 ميليون ريال گرنت پژوهشي و 150 ميليون ريال گرنت آزمايشگاهي شد .

انتشار حداقل يك مقاله در مجلات برتر به عنوان نويسنده مسئول و قرار گرفتن در بين 100 محقق سرآمد با توجه به امتياز كسب شده از فرمول خاص اين فدراسيون از جمله شرايط لازم براي دريافت گرنت از فدراسيون مي باشد.

معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري در ارديبهشت ماه ۱۳۹۴، به تدوين آيين نامه حمايت از دستاوردهاي علمي معتبر و راه اندازي «فدراسيون سرآمدان علمي ايران» با هدف دستيابي به مرجعيت علمي جهان اقدام كرده است .

انتهای پیام/ز

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران جوان می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال