مسابقات فرانسه خدمتی برای قدرت‌نمایی در ترکیه است


، درباره آمادگی تیم ملی کامپوند برای شرکت در مسابقات داخل سالن فرانسه گفت: مسابقات جام‌جهانی تیر‌و‌کمان داخل سالن یکی از معتبر‌ترین مسابقاتی است که هر‌سال برگزار می‌شود و کشور‌های متعدد برای شرکت در این رقابت‌ها حاضر می‌شوند.

وی افزود: مسابقات فرانسه مرحله سوم جام‌جهانی امسال است و تیم ایران دومین حضورش را در جام‌جهانی تجربه می‌کند. برای حضور در این مسابقات 24 دی به فرانسه اعزام خواهیم شد.

وی افزود: مسابقات داخل سالن در 18 متر هر‌چند به نظر آسان می‌رسد اما اینگونه نیست و رقابت نزدیکی بین کمانداران حاکم است و ما رقابتی سخت با حریفان داریم.

احمدی گفت: 54 کشور مطرح این رشته در مسابقات فرانسه شرکت می‌کنند و برخی کشور‌ها تخصص بالای در مسابقات داخل سالن دارند و در جام‌جهانی هر سال در کشور‌های مختلف شرکت می‌کنند. بنابراین تجربه بالای در عملکرد کمانداران نقش مهمی دارد.

سر‌مربی تیم ملی افزود: با توجه به رکورد‌هایی که کمانداران در اردو داشتند بسیار امیدوارم که در این مرحله نسبت به مسابقه گذشته عملکرد بهتری داشته باشیم. هدف اصلی ما از شرکت در این مسابقات آمادگی برای حضور در مسابقات ترکیه است.

وی گفت: در جام‌جهانی فرانسه فقط تیم آقایان شرکت می‌کنند و تیم بانوان در اردو است تا برای مسابقات آنتالیا آماده شود.

انتهای پیام /

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران جوان می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات