http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

تسلط کامل بر قانون جذب

تسلط کامل بر قانون جذب

قدرت جذب Law-of-Attraction

با ورود به سال ۲۰۱۶ همه‌ی ما (حداقل یک کم) در این فکر هستیم که سال جدید چه چیزی با خود به همراه می‌آورد. با وجود این‌که کاهش وزن، خوردن خوراکی‌های سالم، و ترک سیگار همگی تصمیمات بی‌نظیری هستند، ولی هنوز یک چیز دیگر هست که باعث می‌شود تمام رویاهای‌تان به واقعیت تبدیل شود، و آن مأموریت شما برای یادگرفتن و جذب کامل قانون جذب در امسال است.

جهان به تفکرات و احساسات شما پاسخ می‌دهد و دقیقا هر آن‌چه را در ذهن شما می‌گذرد برای‌تان فراهم می‌آورد. متأسفانه، بسیاری از آدم‌ها در واکنش به مسائلی که در واقعیت برای‌شان رخ می‌دهند فکر و احساس می‌کنند.

این واکنش‌پذیری غالبا یک چرخه‌ی عصبانیت، افسردگی، دشمنی، یا اضطراب را ایجاد می‌نماید. به‌عنوان مثال، درباره‌ی چیزی عصبانی می‌شوید، این مسئله باعث می‌شود جهان چیز دیگری را برای‌تان پیش بیاورد که شما را عصبانی کند. سپس دوباره عصبانی می‌شوید و این چرخه تکرار خواهدشد.

بهتر نیست راهی برای اندیشیدن و احساسات مثبت‌در طول روز پیدا کنید تا جهان چیزهای بیش‌تری بر سر راه‌تان قرار دهد که بتوانید برای‌شان خوشحال باشید؟ اگر بتوانید بدون توجه به واقعیت موجودتان راهی برای مثبت‌اندیشی و احساس مثبت پیدا کنید، آن‌وقت قادر به تسلط بر قانون جذب خواهید بود و واقعیت جدیدی پدیدار می‌شود که هرآنچه را می‌خواهید در خود دارد.

در ادامه هفت گام آمده است که اطمینان می‌دهند واقعیت سال آینده‌تان خیلی بهتر از موقعیت امروز شما است.

۱. “کشمکش ذهنی” را کنار بگذارید:

این باور به بسیاری از ما قبولانده شده است برای این‌که آدم خوبی باشیم باید سخت کار کنیم و کارهایی که دوست نداریم را انجام دهیم. اگر این باور را داشته باشید، جهان هم‌چنان برای‌‌تان کارهای سخت و کشمکش خواهد‌فرستاد.

به‌جای آن‌که تمام انرژی و توجه‌تان را درگیر پروژه‌ها و کارهایی کنید که دوست ندارید، لذت بردن از زندگی را حداقل چند بار در روز در اولویت قرار دهید.

خندیدن و لذت‌بردن را در اولویت‌های‌تان قرار دهید. از کنار گذاشتن کاری که دوست ندارید برای مدتی نترسید و سعی کنید به‌جای آن یک کار لذت‌بخش انجام دهید. اگر می‌خواهید یک زندگی لذت‌بخش و راضی‌کننده داشته باشید، باید پیامی مبنی بر این‌که می‌خواهید شادی و هیجان داشته باشید برای جهان ارسال کنید!

۲. هر روز شکرگزاری کنید:

هر روز، چند دقیقه وقت بگذارید و چیزهایی را که برای‌شان شکرگزار هستید را مرور کنید، و به خودتان اجازه دهید در برابر این موهبت‌های زندگی‌تان احساس سپاس‌گزاری داشته باشید. عادت کنید از جهان برای موهبت‌های‌اش شکرگزار باشید تا مطمئن شوید موهبت‌های بیش‌تری بر سر راه شما قرار خواهند گرفت.

۳. خوبی‌های دیگران را باور کنید:

پاسخ دادن به حرف‌های ناخوشایند و کارهای دیگران از روی عصبانیت خیلی آسان است. به خودتان (و آن‌ها) لطف کنید و خوبی‌های‌شان را باور کنید. این حرف‌ها شاید به این دلیل زده شده است که به‌خاطر کارش تحت فشار بوده است. شاید به این دلیل با شما برخورد کرده که حواسش پرت اخباری بد و ناخوشایند بوده که اخیرا به او رسیده است.

این نگاه جدید به طرف مقابل فرصت می‌دهد، ولی (از همه مهم‌تر) باعث می‌شود شما در این وضعیت حس بهتری داشته باشید، و اگر می‌خواهید بر قانون جذب تسلط پیدا کنید احساس‌تان بسیار مهم است.

۴. (جداً! ) اخبار را فراموش کنید:

اخبار امروز سرشار از چیزهایی است که در جهان با مشکل و معضل مواجه شده‌اند. هیچ دلیلی وجود ندارد که خودتان را در معرض چنین مسائل منفی قرار دهید. اخبار را کم کنید، یا بهتر از آن، کلا تماشای آن‌ را کنار بگذارید.

۵. روزانه کارهای محبت‌آمیز انجام دهید:

شما همان چیزی را به‌دست می‌آورید که به دیگران می‌دهید، پس محبت بدهید. درب را برای دیگران باز نگه‌دارید، عشق‌تان را با یک هدیه‌ی کوچک شگفت‌زده کنید، و یا از آنها تعریف کنید و در آغوش‌شان بگیرید. هر کاری اثر موج‌دار نامحدودی بر جهان دارد، پس سهم خود را برای اشاعه‌ی محبت و عشق انجام دهید.

۶. به‌جای فاصله گرفتن از چیزی که نمی‌خواهید، به سمت چیزی که می‌خواهید حرکت کنید:

مطمئن شوید که رفتار‌های اصلی شما به این دلیل روی می‌دهند که می‌خواهید اتفاقی بیفتد، نه به این خاطر که از آن‌چه شاید اتفاق بیفتد می‌ترسید.

به‌عنوان مثال، وقتی می‌خواهید با مادرتان صحبت کنید با او تماس بگیرید، نه زمانی‌که می‌ترسید مبادا به‌خاطر تلفن نزدن از دست شما عصبانی شود. حرکت از روی ترس موجب می‌شود تجربیات ترس‌آورتر بیش‌تری داشته‌باشید. حرکت به‌خاطر رویاهای‌تان موجب می‌شود رویاهای بیش‌تری محقق شوند. با فکر حرکت کنید.

۷. مراقبه کنید:

مراقبه کردن باعث خراج شدن استرس‌های احساسی، ناراحتی و اضطراب می‌شود. این مورد به شما اجازه می‌دهد کاملا بر زمان حال متمرکز شوید. این مسئله به آرامش شما کمک می‌کند و به شما در بالا بردن سرزندگی و شادابی‌تان کمک می‌کند.

۱۰ دقیقه مراقبه در روز این قدرت را دارد که شما را در کانون قرار داده و شما را با فرکانس یک استاد قانون جذب هم‌سو نماید.

حتی کمی درباره‌ی قدرت مراقبه تحقیق کنید تا برای‌تان روشن شود که مراقبه چیزی است که باید هر روز انجام دهید.

خوب حالا شما آن را در اختیار دارید. برای حرکت دادن انرژی زندگی‌تان در یک مسیر مثبت، امسال از این گام‌ها استفاده کنید تا به شما در استاد قانون جذب شدن کمک کند.

تشکر کنید، خوبی‌های دیگران را باور کنید، کشمکش‌ها را کنار بگذارید، اخبار را فراموش کنید، به دیگران محبت بدهید، با فکر حرکت کنید و مراقبه کنید.

روزانه این گام‌ها را تمرین کنید تا احساس بهتری داشته باشید (مهم نیست چه اتفاقی می‌افتد! ) و، امسال و هر سال، یک زندگی فوق‌العاده را برای خود جذب کنید.


تبلیغات

منبع: آلامتو
تبلیغات

http://www.webiruni.ir/uploads/sujpqbk9fhkwl90d6g26bb45u2cu50jn.jpg

http://www.webiruni.ir/uploads/qk53boo8lx96sfes7wspanpa8j40j5x8.jpg

آخرین مطالب
عوارض مصرف ماری جوانا بر بدن
سعودی‌ها‌ روزانه چقدر کار می‌کنند؟
عجیب: 3 عروسکی که باعث طلاق این زن شد / عکس
اختلال در شبکه پلی استیشن و بسیاری سایت‌های دیگری در اثرات حملات DDoS
دانلود آهنگ جدید علیرضا جورسرا یکی از ما
استخدام متصدی مرکز تماس در اصفهان
تحریک حس رقابت فرزندان توسط والدین، خوب یا بد؟
بیرانوند به بازی نفت آبادان می‌رسد
عکس نوشته های متولدین آبان ماه
گزارش فروش سخت افزار های مربوط به بازی های ویدیویی در ماه سپتامبر منتشر شد
ایجاد حاشیه امن ژنرال‌های کابینه با تغییرات مصلحتی دولت!/ بهره‌برداری تبلیغی و انتخاباتی دولت «تدبیر و امید» از فرهنگ
مشخصات شیائومی می‌ نوت 2 فاش شد
کشف راز 52 بار سرقت از یک انبار
فال و طالع بینی روز شنبه 1 آبان 95
پیروزی سپاهان در نخستین بازی بدون نویدکیا
دانشگاه صنعتی شریف میزبان برگزاری سلسله نشست های بررسی چالش های نظام برنامه ریزی در ایران/ تبیین مفهوم برنامه ریزی با نگاه الگوی پیشرفت اسلامی؛ موضوع اصلی این دوره بحثی
استخدام ۳ ردیف شغلی از تهران در محدوده گرمسار(با تامین مسکن)
کنسول هیبریدی Nintendo Switch معرفی شد
دانلود آهنگ جدید علی بابا و سبحان عابد به نام منو یادته
گذار پرفروش‌ترین کتاب سال ۹۳ به روسیه افتاد