کشف جنازه کودک خردسال در چمدان بعد از 8 سال + تصاویر


ماجرای کشف جنازه کودک بیگناه بعد از 8 سال داخل چمدان

این کودک 2 ساله فرزند مادری بود که جنازه او هم پنج سال پیش در شمال ویلز یافت شد. در این قتل شوم که 5 سال پیش اتفاق افتاد تصور می شد که تنها دو نفر به قتل رسیده اند یکی مادر کودک که جنازه اش در جنگل بلانگلو پیدا شد و دیگری پدر کودک که جنازه او 680 مایل دورتر از مادر یافت شد.این زوج آخرین بار در سال 2008 هنگامی دیده شدند که پلیس ماشین شان را متوقف کرده بود.

کشف جنازه داخل چمدان ، جنازه ، جسد

کشف جنازه داخل چمدان بعد از 8 سال

به گزارش ایندیپندنت، پلیس از نحوه قتل آن ها و اینکه آیا آن ها در یک زمان کشته شدند یا نه اطلاعی ندارد اما مشخص است که آن ها به شکل فجیع و خشنی کشته شدند و مرگ پر دردی داشته اند.

 در ابتدا تصور می شد جسد کودک متعلق به مادلین مک کین است زیرا شباهت زیادی بین جسد و مادلین بود. مادلین در سال 2007 ناپدید شد و خانواده اش پس از جست وجو ی فراوان نتوانستند هیچ خبری از فرزندشان پیدا کنند. اما پلیس در سال 2013 پرونده را برای پیداکردن اطلاعات بیشتر، دوباره به جریان انداخت.

کشف جنازه داخل چمدان بعد از 8 سال ، جسد ، قتل

عکس کشف جنازه دختربچه داخل چمدان بعد از 8 سال

کشف جنازه کودک خردسال در چمدان بعد از 8 سال + تصاویر

[ منبع این خبر سایت نمناک می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال