جنگ ایران و عربستان چگونه خواهد بود؟


«اگر کسی از ما درباره اینکه جنگ احتمالی ایران و عربستان به چه شکلی خواهد بود سوال کند می گوییم نگاهی به اطراف خود بیندازید ...»

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،پایگاه آمریکایی یاهو (Yahoo) با طرح این سوال که جنگ احتمالی ایران و عربستان در آینده به چه شکل خواهد بود، نوشته این جنگ از پیش آغاز شده و می توان شکل و شمایل آن را مشاهده کرد.

یاهو گزارش خود را زیر عنوان "جنگ عربستان و ایران به چه شبیه خواهد بود؟ دنبال آن نگردید چون این جنگ قبلا آغاز شده" تنظیم و منتشر کرده است.

این پایگاه خبری می نویسد: اگر کسی از ما درباره اینکه جنگ احتمالی ایران و عربستان به چه شکلی خواهد بود سوال کند می گوییم نگاهی به اطراف خود بیندازید چراکه در واقع این جنگ آغاز شده و عربستان و ایران درحال کشتن حامیان یکدیگر در جنگ های نیابتی منطقه هستند.

یاهو نیوز افزود: جنگ غیرمستقیم ایران و عربستان از مدت ها پیش شروع شده و دو طرف درحال کشتن مشاوران نظامی و سربازان یکدیگر در یمن، سوریه، بحرین و مناطق شرقی شیعه نشین عربستان هستند.

در ادامه این نوشتار می خوانیم: آینده نیز به احتمال زیاد شبیه همین خواهد بود. الگوهای موجود تشدید خواهند شد و در نهایت به درگیری تند و تیز و کوتاه مدتی منجر خواهد گشت. پس از آن دوباره دو طرف به عقب باز می گردند و به جنگ نیابتی در سرزمین های دیگر خواهند پرداخت.

منبع:جام نیوز

انتهای پیام/ 

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران جوان می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات