معاونت امور زنان هیچ گزارشی از هزینه‌کرد بودجه خود به مجلس ارائه نکرده است


به گزارش زنان کویر ، نقل از خبرگزاری فارس در مورد ارائه گزارش هزینه کرد بودجه معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری به مجلس گفت: تا کنون هیچ گزارشی ارائه نشده است.

وی ادامه داد: مسئولان امور زنان و خانواده ریاست جمهوری باید توضیح دهند که چرا تا کنون علی رغم اینکه آنها ملزم به ارائه گزارش هستند هیچ گزارشی را به مجلس ارائه نداده‌اند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی افزود: اگر هم گزارشی به کمیسیون فرهنگی ارائه شده باشد تا کنون من چیزی ندیده‌ام و ممکن است در دستور کار قرار گرفته باشد.

این در حالی است که به گفته لاله افتخاری عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی و سخنگوی فراکسیون زنان مجلس ، معاونت امور زنان ریاست جمهوری موظف است هر شش ماه یک بار گزارش هزینه کرد بودجه خود را به مجلس ارائه دهد اما تا کنون هیچ گزارشی ارائه نشده است.

انتهای پیام/ 

 

آخرین اخبار
امور بانوان و خانواده
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: علی‌رغم اینکه معاونت امور زنان باید گزارش هزینه‌کرد خود را به کمیسیون فرهنگی ارائه دهد اما تا‌کنون هیچ گزارشی ارائه نشده است.
برچسب‌ها: 
فراکسیون زنان مجلس
معاونت امور زنان ریاست جمهوری
معاونت امور زنان
نحوه تولید: 
بازنشر

[ منبع این خبر سایت زنانه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال