http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

تغییرات اساسنامه باید بعد از انتخابات صورت گیرد

تغییرات اساسنامه باید بعد از انتخابات صورت گیرد

معاون توسعه ورزش‌ قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت: از نظر من تغییرات اساسنامه فدراسیون فوتبال باید از بعد از مجمع انتخاباتی رخ دهد.

تغییرات اساسنامه باید بعد از انتخابات صورت گیردبه گزارش خبرنگار حوزه فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، نصرالله سجادی در خصوص اساسنامه فدراسیون فوتبال گفت: جلسه‌ای با اعضای فدراسیون فوتبال از جمله کفاشیان و اسدی در دو هفته اخیر داشتم و تاکید کردم با توجه به اینکه انتخابات رئیس فدراسیون فوتبال در پیش است برای اینکه شائبه‌ای پیش نیاید که اساسنامه در قواره یک گروه خاص اصلاح شده است، این کار در مجمع انجام نشود.

وی افزود: به هر حال من از مسئولان فوتبال خواستم تغییر اساسنامه بعد از انتخابات رئیس فدراسیون فوتبال انجام شود.

همچنین صلاح نیست که تغییرات زیادی در اساسنامه ایجاد شود. مسئولان فدراسیون فوتبال فرصت چند ساله برای تغییرات اساسنامه داشتند اما اکنون قصد دارند این تغییرات را انجام دهند که باید با حوصله انجام شود و عجله‌ای در کار نباشد.

معاون توسعه ورزش قهرمانی بیان کرد: بهترین کار این است که تغییرات اساسنامه به آینده موکول شود، همچنین این تغییرات زیاد هستند و یکی، دو مورد نیست که بخواهند تغییر دهند که آن موقع ضرورت دارد.

وی در ادامه عنوان کرد: به هر حال این مجمع دستور جلسه دارد. گزارش مالی و گزارش حسابرسی را باید در آن بررسی کرد.

گزارش تمام فعالیت‌های فدراسیون در سال جاری، بودجه سال آینده در مجمع باید مورد بررسی قرار بگیرد.

سجادی تاکید کرد: این درست نیست که به صورت ضرب العجل بخواهند اساسنامه را تغییر دهند. این مسئله حوصله بیشتری می‌خواهد و نظر کارشناسان و اهالی فوتبال هم باید جویا شوند قرار نیست فقط اعضای مجمع نظر بدهند. روسای قبلی، کارشناسان مطبوعات و رسانه‌ها هم می‌توانند در این زمینه کمک کنند.

معاون توسعه ورزش‌ قهرمانی بیان کرد: در جلسه مجمع هم اعلام خواهم کرد اساسنامه را خواندم و اشکالات زیادی در این اساسنامه وجود دارد. بند 4 ماده 23 این اختیار را به مجمع داده که حسابرسی مستقل را تعیین کند و بند 8 آن می‌گوید تعیین بازرس مستقل جهت رسیدگی به گزارش مالی که این درست نیست.

وی در ادامه عنوان کرد: گزارش حسابرسی و بازرسی مستقل همراه با گزارش‌های مالی تلفیقی فرستادند. این موضوع از اساس ایراد دارد چرا که حسابرس باید یک فرد باشد و بازرس هم گفته شده باید مستقل از یک فرد دیگر باشد نه اینکه از یک موسسه انتخاب شود.

سجادی بیان کرد: بازرس مستقل همه چیز فدراسیون را می‌بیند باید به مجمع گزارش بدهد اما گزارش مجمع را ندارند و فقط یک گزارش چاپی به سلیقه خودشان دادند.

اساسنامه اجازه نمی‌دهد که حسابرس و بازرس یکی باشند، تاکید می‌کنم بازرس گزارش خودش و گزارشی در خصوص حسابرس بدهد. این اشکال بسیار بزرگی است و خلاف اساسنامه بوده و قبول نیست.

انتهای پیام/

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
واکنش قانون و دادگستری به برگشتن بازیگران ایرانی به GEM پیوسته
پاتک شبانه پلیس به اراذل و اوباش در تهران
اندروید 7 برای کدام گوشی‌ها عرضه می‌شود؟
فرار یک آقازاده‌ با کیف 60 میلیون دلاری!
بستری شدن آهنگساز کشورمان در بیمارستان
فیلم: خروج غلیظ از زمین در یکی از خیابان‌های تهران
استخدام مسئول دفتر خانم در تهران
مافیا با خوراک مردم چه می‌کند؟
سیگار کشیدن علی انصاریان + عکس
40 شهر جذاب برای میلیاردرهای جهان
ماه تولد و صفات اخلاقی و رفتاری
از 5 برنامه پرمخاطب تلویزیون چه خبر؟
حضور دو شخصیت دیگر در فیلم Avengers: Infinity War تایید شد
امام موسی صدر چطور سنگ بنای حزب‌الله را گذاشت؟/حضور شیعیان در لبنان و زندگی در «کمربند فلاکت»!
استخدام بازاریاب تلفنی جهت کار در یک شرکت معتبر
افشاگری پرستو صالحی درباره دریافت پول برای مراسم ها
مدل های زیبا مبل ال – L شکل 2016 – 95
کیفیت آب تهران شگفت‌انگیز است
با روشی ساده آویز گل داوودی بسیار زیبا بسازید (عکس)
حمله خونین به کاخ سعودی +عکس
تبلیغات