برگزاری هفته ششم رقابت های لیگ برتر پهلوانی و زورخانه ای کشور در سنندج


هفته ششم رقابت های لیگ برتر تیمی زورخانه ای با حضور 10 تیم از سراسر کشور به میزبانی شهرستان سنندج برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار گروه استانهای باشگاه خبرنگاران جوان ازسنندج، ششمین هفته رقابت های لیگ برتر تیمی زورخانه ای در روز پنجشنبه 24 دی ماه در زورخانه پهلوان نادر سنندج برگزار خواهد شد.

بر اساس این گزارش ، در این هفته هیئت پهلوانی و زورخانه ای استان کردستان با تیم کاشی کاژه کرمانشاه در بخش های رقابت می کند.

این رقابت ها با حضور 10 تیم از سراسر کشور برگزار می گردد و استان های شرکت کننده در دو گروه 5 تیمی به مصاف هم می روند.
تیم هیئت پهلوانی و زورخانه ای کردستان در گروه ب این رقابت ها با تیم های خراسان جنوبی، مازندران ، هرمزگان و پتروشیمی جندی شاپور فارس همگروه است.

هیأت کردستان با فرید وقاری، پژمان سکونتی، علی حسین پناهی، وحید محمدی، فرید امانی، فردین امانی، محمد رحمانی، حمید رضا کردی، سجاد معظمی و پدرام بهمنی در این رقابت ها شرکت می کند و شهریار کردی به عنوان سرپرست و علیرضا غلامی و اقبال محمدی در جایگاه مربی تیم استان را همراهی می کنند.

رقابت های لیگ برتر تیمی زورخانه ای در بخش های شنا، سنگ، نرمش، میل بازی و میل گیری، چرخ، کباده، کشتی پهلوانی برگزار می شود.

گفتنی است ، تیم هیئت پهلوانی و زورخانه ای کردستان با کسب 238 امتیاز در جایگاه دوم هفته دوم رقابت های لیگ برتر قرار گرفت.

انتهی پیام/گ

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران جوان می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات