کرمانی سنتی با همت مبتکر زیباسازی


آخرین اخبار
کرمان سنتی

به گزارش زنان کویر ،  مجید ایزدی مبتکر اولین طرح زیبا سازی در کرمان در گفتگویی با “مهندسان ایران ” در خصوص طرح زیباسازی پل کوثر اظهار داشت : این کار از مهرماه شروع شده است و تا اوایل اسفندماه نیز به اتمام می رسد که هر قسمت پل تقریبا سه ماه طول کشیده است .

photo_2016-01-12_09-05-59

عکس تهیه شده با فتوشاپ قبل از اجرای طرح

وی با بیان اینکه طرح زیبا سازی پل کوثر اولین کار صورت گرفته در کرمان است ،افزود: هزینه طرح زیباسازی بستگی به نوع کار و بزرگی آن دارد که کارهای کوچک هزینه بیشتری می برند و هرچه کار بزرگ تر باشد هزینه اش کمتر می شود .

ایزدی ادامه داد: طرح زیبا سازی به این شکل اجرا شده در کرمان کار جدیدی است و در شهرهای بزرگ این کار هنوز انجام نشده است و کرمان بعد از تهران و تبریز سومین استان پیشگام در این زمینه بوده است.

photo_2016-01-12_09-06-04

 عکس طرح زیباسازی پل کوثر در کرمان

وی گفت: کار زیبا سازی هتل ها در کرمان در حال اجرا است و پیشنهاد زیبا سازی دیگر مناطق استان نیز به شهرداری داده شده که شهرداری با این طرح ها موافقت نموده است در نتیجه در آینده ای نه چندان دور شاهد کرمانی در خور و شان کرمانیان خواهیم بود.

photo_2016-01-12_09-06-13

طرح اجرا شده در یکی از هتل های شهر کرمان

این مبتکر طرح زیباسازی در کرمان خاطر نشان کرد :اجرای این طرح زیبا سازی رضایت و استقبال بسیار خوب مردم کرمان را در پی داشت که این امر ما را برای ساختن کرمانی آباد و زیبا دلگرمی می بخشد .

انتهای پیام/

مبتکر اولین طرح زیبا سازی در کرمان گفت:پل کوثر اولین پروژه زیبا سازی سنتی در کرمان است و در آینده ای نه چندان دور شاهد کرمانی در شان کرمانیان خواهیم بود. ...
برچسب‌ها: 
کزمان سنتی
مجید ایزدی
زیباسازی پل کوثر در کرمان
نحوه تولید: 
بازنشر

[ منبع این خبر سایت زنانه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال