"خانم ابتکار" باید استعفا دهد


عضو کمیسیون بهداشت گفت: رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در صورت عدم پیگیری مسائل زیست محیطی باید استعفا دهد.

وی افزود: روزانه هزار تن انباشت زباله در منطقه فراوان دیده می‌شود که این انباشت زباله در زمان بارش هر ثانیه 15 تا 17 لیتر شیرابه آلوده را وارد سفره‌های زیرزمینی می‌کند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، ادامه داد: معتقدم خانم ابتکار باید پیگیر مسائل زیست محیطی باشد، وگرنه باید از این سازمان استعفا دهد.

وی در ادامه با اشاره به مطالبات فرهنگیان و کارکنان بهداشت و درمان گفت: مطالبات پرستاران نباید مغفول بماند و باید مورد توجه قرار گیرد.

تامینی لیچائی در ادامه با انتقاد از تاخیر در پرداخت بیمه کشاورزان، بیان داشت: متاسفانه یک ریال به بیمه کشاورزان تعلق نگرفته است و بانک‌ها علی‌الخصوص بانک کشاورزی از مردم حمایت نمی‌کند.

نماینده مردم رشت با بیان اینکه نمایندگان باید به حوزه بانکداری نظارت ویژه‌ای داشته باشند، در پایان خاطرنشان کرد: معتقدم بانکها کمر مردم را شکسته‌اند و بسیاری از مردم را به خاک سیاه نشانده‌اند که اگر به این مشکلات توجه نشود، مردم متضرر خواهند شد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران جوان می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال