مرور کارهای تاکتیکی و مصدومیت هافبک میانی پرسپولیس


به گزارش خبرنگار مهر، دومین تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس در شرایطی در زمین شماره دو مجموعه ورزشی آزادی پیگیری شد که پرسپولیسی ها در این تمرین به مرور کارهای تاکتیکی و تکنیکی مشغول شدند.

حاشیه های این تمرین را در زیر می خوانید:

* این تمرین در شرایطی از ساعت ۱۵ در زمین شماره ۲ ورزشگاه آزادی پیگیری شد که سرخپوشان یک تمرین سبک را صبح امروز در ورزشگاه درفشی فر انجام داده بودند.

* برانکو ایوانکویچ و ایگورپانادیچ، مارکو استینوویچ و کریم باقری در ابتدای تمرین به صورت چهارنفره دقایقی به پاسکاری های هوایی با یکدیگر پرداختند.

* پرسپولیسی در ابتدا به دویدن در کنار زمین مشغول شدند سپس به مرور کارهای تکنیکی و تاکتیکی پرداختند.

* مرتضی قدیمی پور امروز دقایقی با ایگورپانادیچ تمرین کرد و  پس از چند دقیقه به تمرینات گروهی ملحق شد.

* کریم باقری هم در اکثر تمرینات امروز همراه سرخپوشان تمرین کرد.

* بخش اعظمی از تمرین امروز سرخپوشان به فوتبال دو به دو اختصاص یافت که در این میان نیز کری جالبی میان سرخپوشان بوجود آمده  بود.

* در تمرین امروز هم ایگوپانادیچ روزهای اخیر به دلیل حضور تنها یک دروازه بان در پرسپولیس، خودش درون دروازه ایستاد.

* محمود خوردبین نیز در ابتدای تمرین مجموعه را ترک کرد.

* کادر فنی در ابتدای تمرین پیگیر این مسئله بود که تیم در چه روزهایی می تواند در زمین شماره ۲ تمریناتش را برگزار کند و پس از پیگیری این موضوع از محمود خوردبین، برنامه سرخپوشان در روزهای آتی را برای آنها تشریح کرد.

* پیست اتومبیلرانی و موتورسواری مجاور محل تمرین پرسپولیس باعث ایجاد سر و صداهای شدیدی در محل تمرین شد.

* سرخپوشان پس از آن به فوتبال درون تیمی در قسمت محدودی از زمین مشغول شدند که کادر فنی نحوه صحیح دفاع را به مدافعان و نحوه صحیح حمله را به مهاجمان متذکر می شد.

* کمال کامیابی نیا در قسمتی از تمرین دچار مصدومیت جزیی شد اما پس از دقایقی کادر پزشکی اجازه حضور در ادامه تمرین را به این بازیکن داد.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال