عکس/ حمله به مجسمه رونالدو و واکنش تند خواهرش


وبسایت رسمی برنامه نود - گروهی از دشمنان کریسنیانو رونالدو در اقدامی عجیب پس از مراسم توپ طلا به مجسمه وی در زادگاهش ، شهر فونچال رنگ پاشیدند.

به گزارش وبسایت نود، گروهی ناشناس نام و شماره مسی را با رنگ روی مجسمه غول پیکر رونالدو در شهر فونچال نوشتند. مامورین شهرداری منطقه در ساعات اخیر تلاش ها را برای پاکسازی مجسمه آغاز کرده اند.

خواهر رونالدو با ابراز خشم از این قضیه نوشت:" تاسف بار است. به خوبی می توان حسادت و حقارت را حس کرد و باید بگویم به عنوان یک پرتغالی احساس شرم و ناراحتی به من دست داد. افرادی که دست به چنین کاری زدند باید بدانند که جزیره ما به عنوان بهترین جزیره دنیا انتخاب شده است. علتش دریا یا آب و هوا نیست ، بلکه یک شخصیت اسطوره ای در استان مادیراست (کریستیانو) که به  همه در کل دنیا او را می شناسند. انگار در این جزیره زیبا هنوز گروهی وحشی زندگی می کنند که لیاقتشان زندگی در کشور جنگ زده سوریه است. آنها به مردم احترام نمی گذارند و لیاقت حضور در این جامعه را ندارند. مردم جنگ زده مرا ببخشند اما این افراد لیاقت حضور در جامعه باثبات را ندارند."

1140

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال