بیانیه انصراف فرزند عارف از حضور در انتخابات مجلس


به گزارش صدای میانه به نقل از تسنیم:حمیدرضا عارف فرزند رئیس بنیاد امید ایرانیان با صدور بیانیه‌ای از حضور در انتخابات انصراف داد.

حمیدرضا عارف پسر محمدرضا عارف که به‌دعوت جوانان و نخبگان شهرستان یزد وارد انتخابات شد، به‌دلیل آنچه وی کمک به اجماع اصلاح‌طلبان اعلام کرد از تداوم حضور  در رقابت انتخاباتی انصراف داد.

متن بیانیه انصراف وی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

"فإن العزة لله جمیعا"

همانا عزت تمام و کمال از آن خداست.

مردم نجیب و شریف یزد و اشکذر؛

روزی که با نیت خدمت به مردم شهر آباء و اجدادیم، دارالعباده یزد و با تکیه بر توانایی‌ها و اعتقاد به وظیفه دینی ملی حضور در عرصه‌های اجتماعی، سیاسی و اقتصادی و امیدواری به فضل خداوند رحمان و لطف شما مردم نسبت به خدمتگزاران خود، اعلام حضور به عنوان داوطلب نمایندگی دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی کردم، با خود و خدای خود عهد بستم که جز در مسیر خیر و آنچه به صلاح ملت و میهن است قدمی برندارم.

امروز که به یمن حضور ارزشمند مردان و زنان شهرمان در ثبت‌نام و اعلام نامزدی و پس از اعلام نتایج بررسی صلاحیت‌ها، ترکیب خوبی از جوانان با انگیزه و توانمند و افراد با تجربه و دلسوز برای تصدی سمت نمایندگی در محضر شما شریفان قرار گرفته است، بر همان عهد و پیمان وفادار هستم و خیر و صلاح را در انسجام این نیروها و جلوگیری از ایجاد سردرگمی مردم در انتخاب نماینده ای اصلح و شایسته می‌بینم.

بر خود فرض می‌دانم که به عنوان فردی اصلاح طلب و در راستای کمک به تحقق اجماع و رسیدن همراهان به کاندیدای واحد در حوزه انتخابیه یزد و اشکذر و با تأکید بر همین الگو در تهیه لیست واحد برای ائتلاف فراگیر اصلاح طلبان سراسر کشور که قطعاً به نفع مصالح عمومی کشور و منافع ملی است،کناره گیری خود را از ادامه حضور در این عرصه اعلام کنم.

امیدوارم این اقدام مورد رضای پروردگار قرار گیرد.

ارادتمند و همشهری شما

حمیدرضا عارف

[ منبع این خبر سایت صدای میانه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات